- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1552 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
kodi77
43
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1552 Culés
19
Piątkowi szybko odbiła palma. Bawi niezmiernie artykuł na weszło, w którym Wichniarek krytykuje środowiska, które hypowały Krzysia ponad norme, podczas gdy takim medium było właśnie weszło, przegląd czy każda inna stacja w Polsce. Hypowali Piątka Janusze, Grażynki, Jasie i Małgosie, wilki i zające.
A teraz bolesna,niesmaczna łyżka dziegciu. Pio Pio Pio Piątek w odwrocie, już nie za duży na Milan, ale w sam raz na Herthe Berlin. Kierunek dobry, bo w Niemczech łatwo się wybić i wrócić na salony, ale do tego potrzeba pokory. Nie wszyscy mogą być Zlatanami.
I chociaż czytam opinie, że to nie wina Krzysia, że grał dobrze, to muszę jednak stwierdzić, że więcej winy leży po stronie pistolecika. Niefortunna wypowiedź, słaba forma, można rzec - buta i arogancja. Nie dostawał podań? No tak, nagle wszyscy zaczęli podawać do Zlatana i Rebicia. Piątka nie dostrzegali, bo nie chciało im się.
Niech to będzie lekcja dla Pio Pio - dość - Krzysztofa Piątka. Niech się ogarnie i dobrą grą w Berlinie wytoczy sobie drogę ku najlepszym. Myślę że stać go na to. I żadnych biografii "w drodze na szczyt". No chyba, że tym szczytem jest Berlin.
1
@kerouac Czekaj, ktoś naprawdę napisał biografię o Piątku i zatytułował ją "W drodze na szczyt"? Ludzie wstydu nie mają.
1
@NGTRX To akurat pół żartem, ale taki tytuł się przewijał. Na pewno powstała ze Znaku - Być jak Krzysztof Piątek, ale ponoć bez wiedzy i autoryzacji autora.
1
@NGTRX https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4892722/krzysztof-piatek-w-drodze-na-szczyt
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@kerouac No przecież Włodarczyk napisał książkę o nim...
2
@kerouac Piątek miał swoje pięć minut i to dosłownie w Genoi, później wieksza presja w Milanie i zaczął gasnąć, ten sezon go wyjaśnił, obrońcy w Serie A się go nauczyli. Zrobił karierę ponad stan, a wzyscy którzy stawiali go na równi z Lewym, zwłaszcza dziennikarze i "influenserzy" , niech się spalą ze wstydu. Chłoak ma o czym wnukom opowiadać, trocę osob przy nim zarobiło i tyle. W Bndeslidze moźe cos postrzela, ale drugim Lewym to on nigdy nie będzie, a nawet trzecim.