- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1631 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1631 Culés
66
Jean-Clair Todibo nie zagrał jeszcze ani minuty w barwach Schalke. Dzisiaj z Herthą znowu na ławce, a to wszystko przy nieobecności Sane, który jest tam liderem obrony.
Miranda zagrał tam 3 mecze w podstawowym składzie od początku sezonu.
Gdzie my wypożyczamy tych piłkarzy... jak można wypożyczyć gdzieś młodych, utalentowanych zawodników bez gwarancji ich gry. Ja rozumiem, że Schalke to klub wyższy poziomem niż np. drużyny z dolnej połowy tabeli La Liga, ale na miłość boską, tu chodzi o ogrywanie się, a nie o przebywanie w dobrym klubie, w którym jest duża konkurencja, żeby sobie potem wpisać do CV.
Cała nasza polityka transferowa to dno. Zarówno transfery z klubu, jak i do klubu, wypożyczenia, wszystko.
0
@TheMefju To jeszcze niektórzy się nie przyzwyczaili, że wypożyczenia w Barcelonie to dramat? Nie pamiętam ani jednego piłkarza, który tutaj wrócił w ciągu ostatnich lat i zadomowił się na dłużej, najbliżej chyba był Rafinha no ale niestety kontuzje wszystko zniszczyły.
0
@TheMefju w wypozyczeniu zawodnika chodzi o to zeby on pokazal na co go stac i przedewszystkim skad przyszedl :). To nie jest tak ze zawodnik ma łatke bo gral w Barsie i on na wypozyczeniu musi grac 1 skrzypce.
2
@TheMefju A może jest po prostu tak, że ci piłkarze są tak piłkarsko słabi, że mogą regularnie występować jedynie w jakiś słabych klubikach La Liga. ;)
4
@TheMefju Uważaj, bo wyskoczy jeden z drugim i Ci powie, że jakby byli dobrzy to by grali.
Nie wiem czy by grali czy nie, ale widząc podejście Schalke, to nikt dobry by tam nie zagrał, trzeba jak najszybciej zakończyć tę współpracę. Nie mają obowiązku wykupu, gwarantu minut dla młodych ani nic takiego, więc trzymają się sprawdzonych piłkarzy, a młodych na ławce sadzają. Podejście a'la Valverde. Todibo to talent czystej wody, jakoś dawał radę w pierwszoligowej Toulouse i zrobił tam furorę.
6
@tobiasson92 Tak, zwłaszcza Todibo, który grał świetnie w każdym meczu Barcy, w jakim dane było mu zagrać. Nieważne czy z ogókami w La Lidze czy z Interem w LM.
0
@Bartek22 Nie obserwuje piłkarza na codziennie w treningach to nie wiem jak jest. Na pewno trener nie pomija go dla kaprysu, bo liczą się wyniki i dobro drużyny.
3
@tobiasson92 A ja myślę, że nieraz trener boi się postawić na młodego piłkarza, woli sprawdzonego, solidnego przeciętniaka. Jak Valverde.
Widziałem Todibo w każdym meczu w Barcelonie i grał świetnie. Lothar Matthaus ostatnio powiedział, że to najlepszy stoper jakiego widział od dawna.
0
@Bartek22 Akurat Bundesliga jest ligą, gdzie stawia się wyłącznie na młodych. Havertz występował w Bundeslidze w 1 składzie Leverkusen jak miał 17 lat.
1
@tobiasson92 Czyli co, jak Schalke jest w Bundeslidze to już automatycznie młodych wystawiają? Przykład Todibo wyraźnie temu przeczy.