- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1078 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
Deathwing112
0
Nie uważacie, że nałożenie ograniczeń co do godzin pracy lekarzy jest głupie i bezsensowne?... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1078 Culés
4
Nadal nie jest dobrze. Rozumiem, że po latach marazmu cieszą nas nawet najprostsze zagrania i bramki, ale zauważcie, że Levante dzisiaj wyszło kompletnie nieprzygotowane. Nie pamiętam tak kiepskiej taktyki przeciwnika na Camp Nou. Zostawiają tyle miejsca, że Semedo może sobie wyskakiwać niemal sam na sam, co samo w sobie jest parodią.
Najbliżej mi do zdania jednego z komentatorów: widać symptomy, zalążki zmian. I to cieszy. Cała naprzód!
2
@kerouac Dokładnie, wyszli tak wysoko i szeroko, ze od początku proszą się o grad bramek. Dawno nie widziałem tak beznadziejnie broniącej drużyny na CN.
5
@kerouac Ja się cieszę tymi zalążkami. Każdy taki mecz to krok bliżej do odzyskania hegemonii w Hiszpanii i Europie.
0
@kerouac powinnismy samoboja wbic Bo Levante nieprzygotwane??
0
@Cobra303 Idź świecić głupotą gdzie indziej.
1
@kerouac Ale gramy zdecydowanie lepiej niż w wygranym 5:0 meczu z Leganes. Zagraliśmy wtedy statyczny football a strzelilismy 5 goli. Dziś jak na razie tylko dwa ale gra jest zdecydowanie plynniejsza i świetnie pracują dziś skrzydła. Sporo prostopadłych zagrań.
2
@kerouac Cieszmy się z małych rzeczy :D
2
@kerouac Dobrze jest na początek obić ogóra w odpowiednim stylu. Wyrobić sobie pewne schematy na mniej uważnych obrońcach, aby potem przy trudnym rywalu grać "na pamięć" i wyczucie. Morale zawodników pójdzie lekko w górę, może zaczną wierzyć, że taktyka Setiena przyniesie pozytywne skutki. Jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale nam jest potrzebna nawet ta jedna. Warto się rozpędzić gdy ma się z górki aby potem mieć łatwiej gdy będzie pod górkę.