- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1600 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
74
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Karol145
0
@Dari0G daj cos sensownego, a nie znów personalia, nie interesuje mnie to. Zawsze gdy Dana partia... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1600 Culés
0
Nie wiem ile prawdy w mojej teorii, ale kiedy Dembele grał w Rennes oraz Borussi i nie uderzyła mu jeszcze sodówka (olewanie treningów, spóźnianie się, maniaczenie w Fortnite’a), to nie miał takiego problemu ze swoim organizmem. Przyszedł do Barcelony, zaczął olewać karierę i tym samym zaczął tez łapać kontuzje i to nałogowo. Dla mnie wyglada to na to, ze on sam jest w dużej mierze winny, bo przez zamieszanie z odejściem z Borussi i przerwę w treningach zapuścił się i chyba tak naprawdę nigdy nie był gotowy do regularnych i intensywnych treningów.
0
@Mr8lack a czy czasem Dembele nie miał problemów z dyscypliną i przed Barceloną?
1
@Mr8lack Masz zerową wiedze o jego sytuacji a wyglaszasz opinie ze to jego wina xD
0
@HansLanda Dlatego napisałem, ze to moja teoria. Oświeć mnie i poszerz moja wiedzę w takim razie, czegoś się nauczę
0
@NGTRX nic mi nie wiadomo o takich problemach z dyscypliną przed zamieszaniem z transferem, może dlatego, ze to mniej medialne kluby
0
@Mr8lack A co mam poszerzać, nie wiadomo nic tak naprawde. Wyglszanie teori maja zerową wiedze na ten temat jest idiotyzmem.
0
@HansLanda W takim razie nikt nic nie może powiedzieć na większość tematów, bo tak naprawdę nic nie wiemy. Staram się posiłkować tym co jest dostępne
0
@Mr8lack W kwestiach zycia pilkarzy tak, nie mamy większego prawa sie wypowiadać bo nie wiemy NIC
3
@HansLanda Jest profesjonalnym zawodnikiem jednego z największych klubów na świcie. Kibice z całego świata opłacają jego pensje, a kiedy widza na Instagramie, ze maniaczy w jakieś gierki, czytają, ze któryś raz z kolei spóźnia się na trening albo ignoruje zalecenia klubu i sam klub wysyła mu kucharza itd, to chyba mamy jakieś prawo skomentowania tego, jak się prowadzi. Zycie prywatne i zawodowe piłkarza przenika się, gdyż to jak się prowadzi poza boiskiem ma wpływ na to jak prezentuje się na boisku. Wiec uważam, ze nawet jako kibic, który tylko opłaca pakiety telewizyjne i kupuje koszulki mam prawo komentować, to co się z nim dzieje.