- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1644 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1644 Culés
15
Wszyscy widzimy co naszemu klubowi udało się zwojować w zimowym okienku transferowym - udało się uszczuplić kadrę. Widzą to też piłkarze, widzi to też Messi - widzi że z przodu zostało w zasadzie 3 piłkarzy, w tym nastolatek. Wie z czym się to wiąże - z dużym ryzykiem, z koniecznością żeby był zawsze zdrowy i grał w każdym meczu o stawkę. Messi ponoć gra od jakiegoś czasu z dyskomfortem, my wkraczamy w najważniejszy okres sezonu, a w klubie nie ma zawodnika który mógłby go odciążyć. Kto jest za to odpowiedzialny? Oczywiście dyrekcja sportowa - wiedzieli o kontuzji Suareza od dawna. Sytuacja mówiąc najłagodniej bardzo niekorzystna.
Co robi osoba odpowiedzialna za tę sytuację? Idzie do mediów i zaczyna kłamać i oczerniać, zasłania się szatnią. Znacie może to uczucie gdy ktoś kto doprowadził do jakiejś złej sytuacji, zamiast uderzyć się w pierś, ma czelność odwracać kota ogonem i przedstawiać sytuację tak, żeby wyszło na to że w sumie nic się nie stało, a problem jest z wami? Ja znam, bardzo mnie tacy ludzie irytują. Dlatego na tym poziomie się Messiemu nie dziwię i dobrze go rozumiem.
6
@NGTRX no i mądrze napisałes sam Xavi potwierdził ze dostal oferte od Abidala I Oscara Grau tylko jej nie zaakceptował Dyrektor Sportowy Al Saad tez to potwierdził wiec robienie idiotów z piłkarzy i kibiców jest słabe
0
@NGTRX Z drugiej strony dostają jednego z najlepszych - Griezmanna - chłopak jest zaangażowany, a kompletnie ignorowany przez Leo.
1
@kerouac Co do tego to obejrzałem każdy kontakt Messiego z piłką w ostatnim meczu i były chyba ze 3 sytuacje, w których Griezmann był świetnie ustawiony i powinien otrzymać podanie. Tą najbardziej klarowną była akcja bramkowa na 2-0, gdzie Messi podał do Ansu dopiero gdy się zorientował, że nie może oddać strzału. Odniosłem wrażenie że w tym meczu generalnie każdego Messi ignorował, bo chciał sobie strzelić bramkę, a Griezmann na tym ucierpiał najbardziej. Na pewno coś w tym jest, ale myślę że wynikało to bardziej z tego jak Messi wtedy grał (bardzo egoistycznie), a nie z jakiejś niechęci do Francuza. Przynajmniej mam taką nadzieję.
1
@NGTRX Cały czas mam wrażenie, że coś między nimi nie gra. Jak wielu powiedziało: kluczem do sukcesu w tym sezonie jest zawiązanie współpracy Griezmanna z Leo.