- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1436 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
75 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
22
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1436 Culés
0
Wiecie jaka macie grupę krwi ? Moja 0RHD- , oddajcie krew ?
5
@Artsss Nie oddam ci.
2
@Artsss Chcę zacząć oddawać i właśnie mam zamiar się dowiedzieć jaką mam grupę ^^
5
@Artsss ja mam 0rh+ i jestem honorowym dawcą krwi, darmowe mpk i bez kolejek u lekarzy i w aptekach, polecam
0
@tristan87 Ale ja Tobie mogę :)
0
@Avada Kedavra To dużo już oddales , wiesz może ile ?
1
@Artsss Po ostatnim razie kiedy to w Pracy nie chcieli mi dać wolnego. Stałem się właśnie honorowym dawcą krwi :P
Mega sprawa ogólnie polecam oddawałem dopiero dwa razy. Ale już wiem że będę cały czas oddawać.
Grupy nie znam ale się dowiem :P
0
@Avada Kedavra To prawda, że jak masz tatuaż to nie możesz oddawać krwi? Kiedyś czytałem, że Ronaldo, dlatego nie ma dziar, bo krew oddaje xD Dla mnie to jakiś gruby farmazon jest.
2
@Tomek_TF Brednie , 6 miesięcy po zrobieniu , można oddać.
0
@Artsss ARhD+ (ARh+) , wybite mam na nieśmiertelniku, oddawałem w wojsku
1
@Andi18 Oddałem kilka razy chyba 7 , więcej czasu spędza się czasem przy kasie w markecie niż oddaje krew :) i tez polecam ,pozdrawiam
0
@Artsss ABC 5-10-15
6
@Tomek_TF nie wiem, nie mam żadnego tatuażu.
@Artsss oddaje co 2 miesiące od 18tki jakiś 25l pewnie będzie.
jestem wcześniakiem o 2,5 miesiąca przez pierwsze 3 miesiące leżałem inkubatorze i musieli mi przetaczać krew, wielu ludzi mi wtedy krew oddała bo w latach 90 moja grupa była rzadko spotykana. teraz odczuwam wewnętrzna potrzebę odplacenia się
2
@Artsss 0rh+ 10 litrów jest, mam tatuaże, trzeba poczekać 6 miesięcy i dalej oddawać , zachęcam! :)
2
@Avada Kedavra To grubo , szanuje.
1
@Avada Kedavra to masz wszystkie stopnie wbite...gratulacje! :)