- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1490 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
CLS63AMG
8
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1490 Culés
1
Podziękujmy naszym dziadkom bo gdyby nie oni nie urodziliby naszych rodziców i nas by nie było
0
@beznicku1000 mordo, jak na to wpadłeś? :D
9
@beznicku1000 a pradziadkom to juz nie podziekujesz?
0
@Qlewer też ale jak żyją
1
@beznicku1000 No właśnie za to mam do nich żal... :P
0
@beznicku1000 Nie zapomnijmy o Ideałach Sierpnia
o ludziach, którzy walczyli o wolność
o Kościele, który stał na straży polskości
o Odrowężu, który ostatecznie wyssał pijawkę zdrady
nie zapomnij o tych, którzy poniżali
ani o tych, co saneczkowali na trzecie piętro
o Sprawie, co ważniejsza jest niż osobnicze życie
o Matce Polsce wyśnionej, nieudanej
Matka, Matka, Matka
Respektuj Ideały Sierpnia
Matka, Ciotka, Babka Polska
Solidarność, Solidarmość, Solimarność - solej
nie zapomnijmy o Szabelkach i Konikach
o Ułanach, Buzdyganach, Batonikach
o Batorym z Mosiądzu i Majteczkach z Brązu
o Gonitwach i Rybitwach Matki swej, solej
nie zapomnij o nagłych skrętach Kuny
nie zapomnij o s***nych oczach Drobiu
nie omieszkaj dać Świadectwa polskości
bądź Patriotą, zmyślnie produkując Miód
Matka, Matka, Matka
Respektuj Ideały Sierpnia
Matka, Ciotka, Babka Polska
Solidarność, Solidarmość, Solimarność - solej
0
@tadzik447 żale na nic się nie zdadzą trzeba zrobić to samo :P zemsta w białych rękawiczkach :D
0
@beznicku1000 Ale dlaczego ktoś ma cierpieć z tego powodu, że mi się dzieci zachce? :P
0
@tadzik447 to dzieci mają cierpieć i wnuki dlatego że będziesz takim super ojcem i dziadkiem :P
0
@beznicku1000 Nawet jakbym był najlepszym ojcem na świecie, matka byłaby najlepszą matką na świecie to prędzej czy później albo z powodu złamanego serca, albo choroby, albo z jakiegokolwiek innego powodu taka osoba by cierpiała :P