- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 873 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 873 Culés
1
Szkoda by mi było City, gdyby kara została podtrzymana i zawodnicy mogliby rozwiązać kontrakt. Stracilibyśmy jeden z najlepszych klubów na świecie na ten moment. Przecież tam by im cały zespół rozebrali, bo sam w Barcelonie widziałbym z 10 zawodników (oczywiście nie na raz bo to niemożliwe), np. Cancelo, Laporte, Rodri, B.Silva, KDB, Sterling, Aguero, Jesus, Sane czy Mahrez, nie mówię o bramkarzu, ale jego to chciałby każdy klub poza Barceloną.
4
@MrShakira Widze teoria o wielkim rozkupieniu MC wciaz zyje xD
nawet jakby to byla prawda, to city odpowiednimi kopertami zatrzyma co ważniejszych piłkarzy, nie ma co się łudzić ze każdy sobie poodchodzi za darmo gdzie chce
szczegolnie, ze dostali kare za nieprzestrzeganie FPP, wiec jak mieliby to uregulować nie sprzedając zawodników, a rozwiązując z nimi kontrakt?
0
@MrShakira jednak sami sobie na to zapracowali.
5
@MrShakira jeśli naprawdę były tam przekręty to mam nadzieję że kara zostanie podtrzymana.
Dwa lata to nie dużo
0
@MrShakira W czasach w których komercja w piłce jest gdzie się tylko da, a Barcelona płaci najwięcej na świecie swoim zawodnikom. To z jakiego źródła jest finansowanie itp nie powinno nikogo nie interesować. Jeśli największe kluby nie potrafią przyciągnąć do siebie zawodników czymś innym niż pieniędzmi, to jak to świadczy o nich? Zresztą kiedyś można było mieć jakieś ale, że psują rynek itp...tylko czasy się zmieniają, wszystko się zmienia i wielkie niegdyś kluby, dziś śnią o sukcesach dawnych lat. Trzeba sie cały czas dostosowywać do konkurencji itp itd. A nie utrzymywać sztucznie status taki jaki jest, bo prędzej czy później wypadnie się z obiegu. Ostatecznie City to świetna ekipa i raczej nic im sie nie stanie. Liczę na jakiś zakaz transferowy i tyle.