- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 687 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 687 Culés
1
Real pierwszy celny strzał i odrazu gol to nazywa się skuteczność ;)
0
@Barca_Big_Moment jedyne czego można im pozazdrościć
1
@JKrolFCB ja jeszcze trochę zazdroszczę 3 LM z rzędu - ale może tylko ja ;)
0
@Lucassito Ja niezbyt, bo pamiętam w jakich okolicznościach to się stało. A gadki typu, że za X lat nikt nie będzie o tym pamiętał mnie bawią, bo takich rzeczy się nie zapomina. Zwłaszcza w dobie internetu.
0
@LuisSalvano czyli w jakich okolicznościach? Zawsze Barca mogła to zdobyć, ale nie pykło ...żal mi ludzi którzy nie potrafią docenić sukcesów przeciwników, a jak patrzeć na nasze zdobycze, te można by porozmawiać o okolicznościach - kij ma 2 końce. Ja mimo wszystko im tego zazdroszczę i fajnie byłoby się co sezon przez lata jarać się w czerwcu z bycia najlepszą drużyną w Europie
0
@Lucassito Jak nie wiesz w jakich, to albo nie oglądałeś tych meczów, albo nie masz pojęcia, o czym piszesz. Obejrzyj sobie chociażby finał z Atletico. O innych meczach już nie wspomnę.
0
@LuisSalvano widocznie nie śledzę aż tak dokładnie meczów realu i nie jestem aż tak wielkim ich fanem. A skoro ja tego nie pamiętam i nie kojarze, to zakładam że 95% kibiców wszystkich innych drużyn poza kinicami Barcelony oglądającymi każdy mecz realu. Jak spytasz się kibica Manchesteru, to powie CI że normlane zwycięstwa.
0
@Lucassito No dobrze, myśl sobie tak dalej ;) Z resztą mi nie zależy na zdaniu innych. Mam oczy, oglądałem te mecze i wiem, jak wyglądała ich przygoda w tamtych trzech LM.