- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 712 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 712 Culés
7
Zapewne wiele osób interesuje moja dzisiejsza wizyta u lekarza w sprawie "kulki", która mam na lewej stronie karku od jakiegoś czasu i o której dziś wspomniałem. Lekarka obejrzała, sprawdziła i uznała, że to mięsień, który najprawdopodobniej jest naciągnięty / napięty i może to wynikać np ze złej postury przy kompie (a od paru miesięcy faktycznie ją zmieniłem). Powiedziała, że samo zejdzie po jakimś czasie i jej też czasem się to pojawia. Wystarczy gorące okłady robić. Uspokoiłem się, zwłaszcza, że jestem hipochondrykiem :D
Dziękuję tym, którzy wówczas normalnie mi odpisali, m.in. @HansLanda ;)
5
@LuisSalvano czyli możemy spać spokojnie.
3
@Kompletny Zgadza się. Dobre informacje na dobranoc poprawiają sen.
7
@LuisSalvano więc dobrze, że poczekałem. Po stracie punków Realu byłoby dobrze, ale teraz będzie jeszcze lepiej. Dobranoc
1
@LuisSalvano Tak naprawdę to nikogo to nie interesuje.
0
@LuisSalvano zdrowia życzę w takim razie :)