- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1782 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1782 Culés
0
Udało się znaleźć 18 mln na Braithwaite'a to i 60 by się na klauzule Wernera w zimowym okienku znalazło. Wystarczałby odrobinę kreatywniejszy zarząd, sprzedał kogo trzeba i mielibyśmy śliczną 9, a jak nie to Bartek po siano do bociana i sprawa załatwiona. Perez w takich tematach by się nie szczypał;)
4
@Gaucho xd. Werner zima. Dobre
0
@Gaucho Ale niby po co nam Werner w zimie? Latem idziemy po Lautaro, a teraz potrzebujemy kogoś do rotacji na pół sezonu, dodatkowo ten ktoś musi się zgodzić pełnić taką rolę. To są ludzie a nie gra komputerowa.
2
@Gaucho Oj nie wiem czy Lipsk oddałby Wernera w styczniu.
2
@Kajtek77 no skoro ma klauzule to co oni mają do oddawania. Pytanie czy sam Werner chciałby ich zostawić jak nadal grają w LM
0
@Gaucho no ta, 18 a 60 to prawie to samo. :D
1
@Striker Jeżeli ma klauzulę to pewnie, chociaż i tę cenę można by było trochę zbić. Sam nie wiem co o tym myśleć, wynalazek z Leganes za taką kasę to kolejny świetny transfer naszego zarządu. Poza tym ciekawe, czy ta klauzula Niemca jest aktywna przez cały sezon.
0
@Gauchoz tym ze Barca,”bocianowi” wisi juz prawie miliard xd
0
@Nano22 no właśnie już pół roku wcześniej mielibyśmy klasowego napastnika, uwielbiającego i potrafiącego grać kombinacyjnie i do tego Niemiec, którym profesjonalizmu i pracy nie można zarzucić. Co do Lautaro, sam nie wiem co o nim myśleć, tak na prawdę gra u boku silnego Lukaku, a u nas czeka go zupełnie inna gra. Oczywiście jeden i drugi może wypalić lub nie, ale Timo to jednak opcja tańsza o 50 baniek :)
0
@kasha przeczytaj jeszcze raz proszę :) Oczywiście, że nie to samo, ale przecież tam jest, a przynajmniej powinien być sztab myślących ludzi.