- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1201 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1201 Culés
20
Jeśli my czekamy na 18-letniego piłkarza (pomocnika) na poziomie De Bruyne, żeby dać mu jakąkolwiek szansę, to mam obawy, że możemy się nie doczekać. Na jakim poziomie ma być młody zawodnik, by mógł dostać trochę minut ze słabymi drużynami?
"Jest za słaby"
No oczywiście, że jest. Bo to piłkarz z trzeciej ligi hiszpańskiej, gdzie możliwości rozwoju są ograniczone. Dopiero rzucając się na głębszą wodę może się dalej rozwijać. Innej opcji nie ma. A jak mamy tak dalej robić to lepiej zaorać La Masie i kupować piłkarzy za miliony. Najlepiej takich, którzy grają na pozycji, której w Barcelonie nie ma. A w miejscu, gdzie teraz są obiekty młodzieżowych sekcji Barcelony zasiać marchewkę - będzie większy pożytek.
1
@KamQiX Nie trzeba od razu tak radykalnie, że wóz albo przewóz. Jeśli jednak w pomocy masz 3 pozycje a w kadrze jest 6 zdrowych zawodników na te pozycje, co więcej teoretycznie każdy z nich ma jakieś argumenty żeby walczyć o skład, no to niestety rozsądny trener w takiej sytuacji na młodego piłkarza po prostu nie postawi, jeśli ten jest słaby - a co do tego to się zgadzam, trudno żeby nie był słaby skoro gra w 3 lidze. To już jest kwestia planowania kadry, bo nie chodzi o to żeby wszyscy mieli wejście jak Ansu Fati i grali mecze w podstawowym składzie mając 17 lat, ale żeby czy to w przypadku kontuzji, czy nawet w normalnych okolicznościach przy okazji rotacji piłkarzami ci młodzi dostawali szanse. Z drugiej strony popatrzmy co robi trener i zarząd z młodymi na przykładzie Pereza - ok, nie był to piłkarz wybitny, ale jaki sens miało pozbycie się go w środku sezonu? Nic się tu nie układa, nie ma żadnego planu, tylko łatanie dziur. Gdzie w takim chaosie miejsce dla młodych?