- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1163 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1163 Culés
16
Od czasu objęcia drużyny przez Setiena, Barca na 6 ligowych meczów zwyciężyła w 5 starciach. Daje to średnią 2.5 punktu na mecz. Za Valverde w tym sezonie ta średnia wynosiła 2.11 punktu.
Jest progres.
2
@Bartek22 I nawet jako tako da się oglądać tą grę mimo, że dalej jest skostniała miejscami a intensywność jest jak na Procesji w Boże Ciało.
8
@Bartek22 Przede wszystkim mecze da się oglądać a niektóre to mają nawet aż za dużo tych emocji :)
3
@Coutinho007 jako tako ? Moim zdaniem grają naprawdę ładnie. Na wyjazdach to gorzej wygląda ale ja wciąż pamiętam Valverde i naprawdę to co gramy teraz przy tamtej grze to jest poezja.
1
@stone80 Ale dalej miejscami Stójka jest i braki pomysłów niestety, natomiast w końcu to zaczyna wyglądać jak Barca a nie karykatura jej jak to bywało wcześniej za Erniego.
1
@Bartek22 Wyobraź sobie co by było gdyby przegrała coś więcej.
U siebie podejmowała:
B - Granada 1:0
B - Levante 2:1
B - Getafe 2:1
B - Eibar 5:0
Wyjazd wygrany 2:3 z Betisem. Brawo, ważne 3 punkty.
Wyjazd przegrany z 2:0 z Valencią. Trudny rywal, ale obecnie gra tak sobie.
Czy te mecze u siebie, fuks z Ibizą, odpadnięcie z Athleticiem wróżą coś dobrego?
Dzisiaj nawet fajnie Barca wysoko odbierała piłkę w pierwszej połowie, ale to był taki trochę sparing, a nie poważna piłka. Arthur i Rakitic byli wolni jak ketchup :) Arthur w dodatku jakoś w ogóle wolno myśli, holuje bez sensu i gubi tempo. Rakieta sam się potrafi wyprowadzić w pole, gdzie nie ma już nic oprócz wybicia, faulu, albo jakiegoś kwasu w stronę kolegi.
Poza tym, Semedo bardzo niepewne piłki posyłał do tyłu, więc takie to nie całkiem optymistyczne na poważnego przeciwnika. Mówisz średnia lepsza? To pewnie wariancja i za chwilę będzie w zad, żeby wyrównać Valverde, bo przecież tym samym składem (nawet gorszym, bo bez Luisito) Setien nic nie zrobi. Trudno w to wierzyć, będzie klasyczny docisk i się ekipa w mig rozsypie.
0
@Coutinho007 Pełna zgoda