- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1587 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1587 Culés
0
Lubię Setiena, jestem jego zwolennikiem i wierzę w jego projekt, ale paradoksalnie byłbym spokojniejszy przed rewanżem, jakby to Ernesto był trenerem.
To dlatego, że za Valverde byłbym pewien, iż się cofniemy, poczekamy co zaoferuje Napoli i ewentualnie ukarzemy ich z kontry lub po jakimś przebłysku geniuszu Messiego.
Natomiast Quique zdaje się być trochę jednowymiarowym trenerem i zapewne będzie chciał zdominować u siebie Napoli i cisnąć od początku. Boję się, żeby nie zakończyło się to porażką, dziś drużyna Gattuso pokazała dobre i szybkie przechodzenie z obrony do ataku, mają szybkich piłkarzy do kontr takich jak Insigne, Callejon czy Politano.
1:1 to niezły wynik, ale trzeba do tego podejść bardzo ostrożnie. Stracimy bramkę i może być gorąco.
5
@TheMefju Uważam, że za Valverde nie uzyskalibyśmy takiego wyniku na stadionie Napoli. To raz a dwa ktoś bardzo trafnie napisał poniżej, że za Ernesta przy 1-0 dla Napoli byłaby obrona Częstochowy.
10
@TheMefju Jeśli Setien jest jednowymiarowym trenerem, to Valverde był trenerem płaskim jak 10 letnia małolata.
0
@TheMefju Właśnie miałem pisać, że fajnie jakby Setien zaskoczył wszystkich i postanowił oddać piłkę rywalom. Neapolczycy wiedzą, że mimo że to oni muszą gonić wynik, to przejmiemy piłkę i będą czychać na kontry tak jak dzisiaj, sam Milik w wywiadzie pomeczowym to przyznał :D
1
@TheMefju co to się porobiło, że na Camp Nou chcemy kontraatakować jakieś Napoli :D
1
@TheMefju przecież za Valverde tak właśnie graliśmy w rewanżach z Romą i Liverpoolem. I jak to wyszło?