- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1633 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
75
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Terroriser
0
@Karol145 jakos nie zauwazylem skretu w prawo a wrecz przeciwnie.
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1633 Culés
1
@Kajtek77 @Chwytliwy co tam? XDDSDSSSDDDDDDDDDDDDD
1
@PrinceDamon to niezły The Fiend. Tak zmarnować postać dla emeryta part-timera z dwiema akcjami, które i tak botchuje.
1
@Abuk śmiech przez łzy
0
@PrinceDamon Nie mów, że Goldberg z pasem xd.
0
@PrinceDamon Szczerze? Dobra decyzja, serio ktoś chciał fiend vs roman gdzie roman niszczy fienda na wm a wyatt znowu by miał porażkę na wm? Wolę jas vs fiend niż roman vs fiend, na dodatek roman vs bill powinno być cheerem dla Romka, dobra decyzja, a fani jak zwykle dali się nabrać, stara zagrywka wwe działa nadal.
0
@Kajtek77 Dobrze Kajtek, zobacz co by było na wm jakby roman vs fiend by było, fani by się wściekli na maksa.
0
@Chwytliwy nie wiem jak można uważać, że wygrana Goldberga nad Fiendem jest dobrą decyzją. Nie obchodzi mnie co jest lepszym zestawieniem na WM, jeśli postać Fienda ma zostać ponownie zniszczona
0
@Chwytliwy W sumie to i tak dobrze, że to właśnie Goldberg pokonał Wyatta. I tak go ludzie hejtują (słusznie) więc oszczędzono buczenia którejś z gwiazd.
0
@Chwytliwy A do tego AJ z Takerem na WM. Kurde, jakby Marc był z te 10 lat młodszy...
0
@PrinceDamon Widziałem powtórkę walki Fienda. No cóż, mocno przerysowana. Toż to będzie buczenie jak na Batistę w 2014.
0
@PrinceDamon Dlaczego ma zostać zniszczona? Ona by była zniszczona jakby przegrała na wm z Romanem o pas, serio ja miałbym tego dość jakby roman vs fiend na wm by było, a romek by wygrał bo tampa, bo wm, bo robienie z niego the guya itp,, do tego wyatt kolejna porażka na wm, zresztą wyatt nigdy nie powinien mieć pasa, a go dostał, na dodatek Arabia to maszynka do zarabiania pieniędzy, każdy fan niech to wbije sobie do głowy, na dodatek powiedz mi, a kogo w ponad minute rozwalił Goldberg prawie 4 lata temu?
0
@Kajtek77 Bardzo dobrze, wyatt pójdzie na Jasia, a pokonanie Jasia(nie sądzę że jas wygra) i potem pewnie zrobią tak że fiend zapoluje na Romka i go pokona będzie o niebo lepsze niż walka roman vs fiend gdzie całkowicie pogrzebie takiego heela jakim jest bray, nieee, to za duża strata.
A co do Arabii, stary, ja mam bekę, to jest takie show że xddd, jeszcze ten taker z tuwaiq trophy xddd.