- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1481 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1481 Culés
7
na jedno skrzydło Mikel Oyarzabal na drugie Ferran Torres i mamy świetne hiszpańskie skrzydła na 10 lat.
szkoda że w tym klubie to nierealne
2
@Avada Kedavra Ale Messi chce Neymara
0
@ksobi Też bym chciał, można się smiać ale na chwilę obecną to poza Fatim to my nie mamy światowej klasy skrzydłowego, a jak nie światowej klasy to po prostu solidnego grajka.
0
@Avada Kedavra Jak kiedyś Vicente i Joaquin :)
0
@Salwik92 "poza Fatim to my nie mamy światowej klasy skrzydłowego"
To ten Fati już jest światowej klasy???
1
@Salwik92Też chciałem jego powrotu ale mi przeszło. Wolałbym np Sancho, chłopak ma dużą jakość.
0
@Bobo25 A uczepliwość to twoja główna cecha czy jak to jest? Każdy chyba wie o co chodzi, ale rozumiem trzeba pośmieszkować z rana.
Uważam że tak - ten Fati wyeliminował w dobrej formie w tym sezonie Inter z LM i już parę bramek załadował jak na 17 latka.
0
@ksobi gdyby to nie był gracz BVB to też bym go widział, ale jakoś dziwne flashbacki miałbym z Dembele przed oczami (kwota, kontuzje)
0
@Salwik92 Tak, to moja główna zaleta ;)
A tak serio uważasz Fatiego za skrzydłowego klasy światowej?? Bo strzelił parę bramek??? Proszę cię bądźmy poważni. Wg mnie to będzie kolejny jeden z wielu, którzy nie zawojują świata futbolu. Skończy w klubie pokroju Valencii/Sevilli.
Takie jest moje zdanie na ten temat, ale o tym przekonamy się pewnie za parę lat.
1
@Bobo25 Pewnie się narażę sporej części użytkowników, ale ja w Fatim też wielkich nadziei nie pokładam. Jest młody ma czas ale wydaje mi się, że będzie to bardzo dobry zawodnik, ale nie Top
0
@Bobo25 to współczuję :)
Pożyjemy zobaczymy
0
@ksobi To jesteśmy we trójkę bo z tego co pamiętam podobną opinię o naszej młodej "perełce" miał kolega Janiama.
@Salwik92 niepotrzebnie. Dobrze mi z tym.