- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1509 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Eklerek
4
Vinicius powinien być na czele z Messim, okradli przyjemnego Brazolahttps://x.com/i/status/20699369... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1509 Culés
0
Taka sytuacja.
0
@NeroTFP Kurde, tylko nie przedszkola ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@NeroTFP ciekawe czy przedłużą potem rok szkolny o te 2 tygodnie
0
@NeroTFP @LuisSalvano lubi to. Ciekawe ile w wakacje będziecie odrabiać?
0
@Bobo25 A nie wiem. Mnie to mało dotyczy, bo mam tyle dni urlopowych, że starcza mi ich na całe wakacje, ferie, święta i jeszcze kilka dni zostaje :p
Dziwić będą przez neta materiały do zrobienia dostawać.
0
@NeroTFP
Póki co to tylko zalecenie
0
@LuisSalvano Chyba trochę przesadziłeś z tymi całymi wakacjami, feriami i świetami, no chyba że masz ze 60 lub więcej urlopu.
0
@Bobo25 My mamy nie tylko urlop ustawowy, ale też taki specjalny, nauczycielski.
0
@LuisSalvano Wy to macie dobrze. Jeszcze raz zacznijcie mi narzekać w mediach...
0
@Bobo25 No ja nie narzekam. Pod względem dni wolnych i stałego grafiku to mamy luksus. A kasa? Cóż, kasy nigdy za wiele ;)
0
@LuisSalvano A też te mityczne kartkówki po nocach sprawdzasz?
0
@sonek "Od juta szkoły, przedszkola, żłobki, baseny i zoo zamknięte na dwa tygodnie decyzją władz miasta. "
To nie zalecenia, to już fakt.
0
@Bobo25 Jeszcze nie we wszystkich miastach.
Nie sprawdzam niż po nocach. Jeżeli już w domu pracuje to max 5-10min. Tyle, co Librus ogarnąć.
0
@LuisSalvano Wiem , ja akurat pisałem tylko o Poznaniu do kolegi, który pisał że to tylko zalecenia.
Czyli jednak można to spokojnie ogarnąć a nie cisnąć później w internetach że po nocach się sprawdza kartkówki i całe weekendy przygotowuje do zajęć w tygodniu. Widac więc że nauczyciele nie mają tak źle jak niektórzy opisują to w sieci.
Pozdrawiam,
0
@Bobo25 Oczywiście, że tak. Tzn dużo zależy też od tego, ile dany nauczyciel ma klas i w ilu szkołach pracuje.