- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1088 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1088 Culés
0
Myślicie, że co po tych 2 tygodnia ograniczeń oraz zamkniętych sklepów i szkół? Przedłużenie czy może już zaczną w miarę możliwości otwierać?
0
@ShinobiQWE Za wcześnie żeby mówić co jest bardziej prawdopodobne. Gdybym miał typować, moim zdaniem, bez względu na sytuację w kraju i za granicą wszystko otworzą.
0
@tobiasson92 Jeśli otworzą to by tylko znaczyło, że Anglicy mają teraz rację. A osobiście uważam, że potwornie się mylą
1
@Bykunn Mnie też zastanawia postawa Brytyjczyków. Widać, że Włosi nie mogą sobie poradzić i ich służba zdrowia jest przeciążona, a na Wyspach świadomie pozwolili na to żeby tysiące zarażonych chodziło po ulicach.
0
@ShinobiQWE na moje jak otworzą wszystko po 2 tygodniach to wszystko będzie jak wcześniej. Znowu będą zarażeni
1
@ShinobiQWE Tak czy inaczej po 2 tygodniach Polski rząd będzie musiał otwierać galerie, restauracje, puby, ponieważ doszłoby do bankructw przedsiębiorców. Sektor MSP to 70% PKB. Brytyjczycy sobie zostawili opcję atomową, czyli zamykamy wszystko jak liczba zachorowań wzrośnie. My takiego komfortu nie mamy.
3
@Katalończyk 99 Ale też nie możemy tego przedłużać nie wiadomo jak długo, bo nasza gospodarka zbyt mocno to odczuje.
0
@ShinobiQWE W Holandii to samo. W skateparku obok mnie jest około 70 dzieci które się bawią. Wczoraj przed domem na placu zabaw dzieci się bawiły jakby nigdy nic. Sklepy otwarte, szky i przedszkola również ponieważ uważają, że dzieci nie przenoszą więc nie ma sensu zamykać. Również teraz ogłosili, że będą tylko badać najgorsze przypadki. Ci którzy mają objawy gorączki kaszlu itp mają po prostu zostać w domu... Najgorsze jest to , że pracuje w firmie gdzie jest około 200 osób z czego większa połowa mieszka na hotelach pracowniczych gdzie tamci pracują również w takich firmach także wystarczy jedna zarażona osoba na takim hotelu i może to pójść w taką ilość zakładów, że to głowa mała. A również tam mieszkają osoby 40-50+...