- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1067 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1067 Culés
7
Ktoś przed chwila pisał że to jest dramat dla ludzi bo zostają rozdzieleni, granice zamknięte i nie mogą się spotkać.
To ja podam przykład w drugą stronę.
Dziś podano przypadek zachorowania niedaleko mnie.
Pewien chłopak tydzień temu wrócił z urlopu w Hiszpanii, nie wiedział, że był zarażony i przeszedł to bezobjawowo. Resztę urlopu spędził u ojca, zaraził go a ten został dziś zabrany do szpitala.
Nawet nie chcę sobie wyobrażać co bym czuł gdybym zaraził własnych rodziców. Gdyby im się coś stało, to chyba bym sobie tego nie wybaczył. Także teraz w wielu rodzinach dzieją się różne dramaty.
0
@ShinobiQWE dokładnie, a najśmieszniejszy był typ co się śmiał z wirusa, wrócił i zaraził cała rodzinę pajac.. Ja się obawiam do pracy jeździć bo wiem że jest czas gryp i różnie może być.. Ale właśnie najgorsze było by nie świadome zarażenie bliskich
0
@ShinobiQWE Wracasz z urlopu z takich miejsc i nic sobie z tego nie robisz to niestety tak sie moze skonczyc.
0
@ShinobiQWE Beka w uj z tych polskich lekarzy
0
@Qlewer No tak to się kończy właśnie. Ja jak 3 tygodnie temu pojawiło się info o dużej liczbie zachorowań we Włoszech, zacząłem sobie w głowie planować, że w tym roku chyba nie wyjadę nigdzie za granicę bo jakieś obawy były.
Oczywiście wtedy nawet nie zakładałem, że za chwilę będę siedział w domu i tęsknił za pracą, normalnym dniem swobodnym poruszaniu się po własnym kraju.
A niektórzy hulaj dusza po świecie, a później płacz.
1
@Jaca27 Jeśli mówisz o gościu gościu z Niedrzwicy, co był na meczu Juve vs Inter, to nieprawda kolego. Ten chłopak nie zaraził swojego ojca. Jego ojciec zaraził się sam, gdzieś nad polskim morzem, robiąc interesy z ludźmi z zagranicy. Info z pierwszej ręki. Mieszkam tu. Najmniej odpowiedzialna okazała się żona tego gościa. Wiedząc jakie jest zagrożenie chodziła sobie normalnie do pracy, a jest nauczycielką i dyrektorką szkoły. Obecnie, po wsi zaczęły jeździć mobilne karetki do pobierania próbek, do badań od osób, które miały z nią styczność (chodzi głównie o dzieci, nauczycieli)