- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1383 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
0
@LukaszFan nie, bo to, że Ukraina zachowuje się jak dziecko to nie znaczy, że my powinniśmy... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1383 Culés
0
Który z filmów, które już obejrzeliście, chcielibyście zobaczyć jeszcze raz, ale bez znajomości fabuły?
U mnie: Incepcja, Contratiempo, Gladiator.
1
@Witekk10 Wyspa Tajemnic, Szósty Zmysł. Ogólnie sporo tego. Te dwa na szybko przyszły mi do głowy.
2
@Witekk10 skazani na shawshank pulp fiction mroczny rycerz
3
@Witekk10 Interstellar, Incepcja...
Komentarz usunięty
2
Ojciec Chrzestny, i dramaty historyczne takie jak Gladiator, Troja, Braveheart
Kto nie oglądał polecam dramat prawniczy - Prawnik z Lincolna, jak nie lubię tego gatunku, to ten film wciągnąłem szybko
@Witekk10
1
@Danny Gaucho Szósty zmysł muszę jeszcze nadrobić.
A tak ogólnie obejrzałem sobie "Who Am I", który wielokrotnie polecałeś tutaj na forum. Bardzo dobry film. ;)
1
@barcelonaLM O tak, byłem wlepiony w te filmy za pierwszym razem. Jeszcze może Zjawę bym do tego dodał.
1
@Witekk10 skazani na shawnshank, wyspa, piła 1,dzieewczyna z sushi,
Komentarz usunięty
1
@Witekk10 Interstellar, Pogorzelisko, La cara oculta, Zjawa :)
1
@Witekk10 piękny umysł forest gump
1
@Witekk10 OO Contratiempo też dobry
to jeszcze El Cuerpo, kto nie oglądał polecam gorąco, też hiszpański i mi osobiście jeszcze bardziej się spodobał od Contratiempo :DD
Z hiszpańskich jeszcze Celda 211 ale to już kompletnie inny klimat :D
2
@Witekk10 Kevin Sam w Domu i Kevin Sam w Nowym Jorku.
1
@Witekk10 Imię róży.
2
@arsenallondyn0 To ja z hiszpańskich dorzucę jeszcze "Wyjście z tunelu", "Zaginiony Chłopiec", "Cela 211" i "Nieznany". Dobre to hiszpańskie kino. ;)
@JimMorrisonFCB Na szczęście pierwsza cześć już jutro w Polsacie. ;)
0
@Witekk10
Pod ciemnymi gwiazdami
Podwójny kochanek - thriller ale dośc specyficzny, ale wciąga :D
Dziewczyna we mgle ;)
Suspiria
Kojarzysz?
0
@arsenallondyn0 Żadnego z tych tytułów nie kojarzę. :D Zaraz ogarnę na filmwebie. ;)
1
@Witekk10
- Matrix
- Avatar
- Władca Pierścieni (all)
- Interstellar
- Django
- Bękarty wojny
- Gladiator
- Mroczny Rycerz
- Avengers
- Armageddon
- 300
- Indiana Jones (all)
- James Bond (z Danielem Craigiem)
- Mumia
- World War Z
- Resident Evil (1,2,3)
- Skarb Narodów (1,2)
- Rambo (all)