- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 741 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 741 Culés
1
Z jakiego windowsa korzystacie? Ja od zawsze z windows 7. Te nowsze mnie odpychały z powodu menu kafelkowego i podobno znacznych różnic względem poprzednika. Siódemka jest dla mnie bardzo intuicyjna i po prostu wygodna, gdyż znam ten system bardzo dobrze i czuję się pewnie w nim. Teraz myślę czy by nie zmienić na 8 lub 10. Ktoś przeszedł z siódemki na któryś z tych? Jakie opinie? Warto? No i też pytanie do czego wykorzystujecie komputer? Ja bardzo ogólnie, tworzę filmy, grafiki, muzykę, przeglądam internet, w gry nie gram specjalnie, tylko czasem FM czy Minecraft. Do tego siódemka wystarcza, a nie wiem jak pozostałe.
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Nano22 siódemka straciła wsparcie od Microsoftu. Na kompie do pracy używam 10, teraz już system jest spoko. Najgorsze były początki.
3
@Nano22 mam 10 i nie dostrzegam żadnych problemow. polecam :D
2
@Nano22 Nie przechodź na 8, to syf. Jeśli już to zostań przy 7 albo przejdź na 10 ;)
0
@Nano22 ja od zawsze windows 95