- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 944 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 944 Culés
0
Kto według Was ma największy potencjał z 3 Fati,Greenwood i Rodrygo.
Jestem najbardziej ciekawy odpowiedzi @ViscaBarca123
4
@MichVeB Moim zdaniem Greenwood, a zaraz za nim Rodrygo.
2
@MichVeB Moim zdaniem Greenwood.
O, witam @Khajio. Cieszę się, że się zgadzamy.
0
@MichVeB Rodygo. Greenwood przy nim to drewno. Rodrygo skrzydłowy, Fati i greenwood to napastnicy
0
@Neymar0d Zarówno Mason jak i Ansu mogą grać na skrzydłach.
6
@MichVeB Chyba Greenwood. Ale Fati tuż za nim. Wystarczająco dużo go widziałem w Juvenilu, znakomity chłopak, uwielbiam. Rodrygo podobny potencjał co Ansu. Przypominam tylko, że nasz zawodnik jest najmłodszy z tej trójki.
4
@Neymar0d Mason Greenwood w tym sezonie:
Minuty: 1785,
Gole: 13,
Asysty: 4.
Udział przy bramce co 105 minut.
Mason to żaden drewniak. Potencjał wysokich lotów, który wykorzystuje powoli wchodząc do drużyny i spełniając oczekiwania Solskjaera. Myślę, że potencjał nie mniejszy od Martinellego, ale na pewno większy od Rodrygo i Fatiego.
1
@MichVeB Greenwood. Chłopak może być niesamowity. Potrafi strzelać obiema nogami do tego głową. Czuje że to może być na prawdę wyjątkowy napastnik.
2
@Hiacynk Wspominałem na tej stronie o Greenwoodzie w okolicach jego oficjalnego debiutu w Manchesterze, więc nie mogłabym wybrać inaczej.
Może to głupie co powiem, ale Greenwood w tym wieku jest już w ścisłym topie zawodników pod względem słabszej nogi. Jego liczby z rzutów wolnych są rozłożone chyba po równo na obie nogi.
0
@Hiacynk napastnik. A Rodrygo jest skrzydłowym, gra na prawej, a jego naturalna pozycja lewe skrzydło.
W lidze mistrzów:
270min
4bramki i 2 asysty
LL: 666min 2bramki.
Najlepszy pod względem umiejetnosci. Zdecydowanie najwyższy potencjał ze wszystkich młodych zawodników.
0
@Hiacynk napisałem ze przy Rodrygo to drewno. A nie ze ogólnie
0
@MichVeB Greenwood to kozak totalny.Za 2-3 lata przejmuje scene piłkarską.
0
@Encore Oj będzie kozakiem i to jakim.Mam nadzieję ze Ansu nie mniejszym.