- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1372 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1372 Culés
0
Ostatnimi czasy są różne wymiany zdań, który serial jest najlepszy. Głównie pomiędzy Miodowymi Latami i Kiepskimi, ale dodałem jeszcze dwa seriale, które często się tu pojawiają
https://www.strawpoll.me/19630357
0
@DaPi Alternatywy 4.
0
@DaPi To niezła ankieta,bez W11,Klanu,Barw szczęścia.Taką ankietę,to wiesz gdzie możesz se wsadzić.
0
@dominik127pl po co ta agresja gościu? Zapomniałem dopisać, ze serial komediowy. Zreszta wymieniłem te o których najczęściej tu mowa
0
@DaPi
Mogłeś dodać opcje inne.
0
@DaPi W11 to serial komediowo-kryminalny, więc twoje tłumaczenie jest śmieszne.A to że mało się tu mówi o tym serialu,świadczy tylko o tym,że ambitne produkcję,nie są tutaj niestety popularne.
0
@DaPi I nie pisz do mnie gościu,bo w necie każdy taki cwany.Jakbyśmy się spotkali w realu i zadzwoniłbym po kolegów,to już byś nie był taki wygadany.
0
@dominik127pl to dawaj za garaże zara to sobie wyjaśnimy wszystko
2
@DaPi tutaj wygrają miodowe lata mimo że nigdy mnie ten serial jakoś mocno nie bawił. nie twierdzę ze jest zły ale do takich kiepskich czy 13 posterunku to mu bardzo daleko. zresztą sam Cezary Żak pasował mi tylko jako Harry Sauer
1
@Avada Kedavra ja Zaka nie lubie jako aktora
0
@DaPi Teraz nie mogę,bo koledzy są na akcji teraz.O 19 nie ma problemu.
0
@dominik127pl ok to biorę swoją ekipę tez na 19 bo akurat siwy na przepustkę dzisiaj wychodzi o 16
Ze sprzętami czy bez?
0
@DaPi Bez sprzętu, zaufaj mi na słowo i nic nie bierz.