- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 772 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 772 Culés
0
A propos rzekomego zaniżania statystyk umieralności na COVID-19 w Polsce:
"Polskie wytyczne dotyczące określania COVID-19 jako przyczyny zgonu nie uwzględniają pełnej klasyfikacji WHO. Obejmują tylko przypadki, gdy wynik testu laboratoryjnego był dodatni. Nie dotyczą osób podejrzanych o zachorowanie na COVID-19 lub takich, u których zakażenie jest prawdopodobne." [tvn24]
Czyli może coś w tych niepokojących postach określanych jako trolling mogło być?
0
@Ratamahatta w żadnym kraju nie robią testów po śmierci
0
@Ratamahatta Oj tam sianie paniki.
0
@Ratamahatta Przecież wiadomo, że u nas robią testy tylko dla tych najbardziej prawdopodobnych przypadków, reszta siedzi w domu na kwarantannie. Liczby byłyby dużo większe jeżeli chodzi o zakażonych, gdyby każdemu z objawami robili.
0
@Ratamahatta Przecież ostatnio GIS wydał oświadczenie, że nawet jak ktoś umrze na kwaratannie to nie będą testować czy miał wirusa. Dla nich jak ktoś jest martwy to już do zakopania. Oczywiście taka osoba mogła umrzeć z innego powodu, ale to że nawet nie sprawdzają czy była ona zarażona jest nieco dziwne.
1
@Ratamahatta mój kuzyn wrócił z zagranicy 2 tyg temu, to zbadali mu tylko temperaturę na lotnisku, kazali uzupełnić dane gdzie mieszkasz itp, i przez te 2 tyg nikt go nie sprawdził czy przestrzega kwarantanny, to wszystko co słyszymy w TV to gówno prawda, a testy robią tylko nielicznym
0
@Ratamahatta Chiny od lutego przestały liczyć osoby przetestowane - masz objawy = chory, umrzesz z objawami = chory, byłeś chory i umarłeś = zabił cie wirus. A u nas fala śmierci od chorób współistniejących, jak ta kobieta z sepsą, która miała koronawirusa. Baba miała stan sepsy czyli złego funkcjonowania organizmu wywołanego infekcją (mając infekcje wirusem SARS-CoV-2), umarła ale wirus nie miał nic z tym wspólnego. A potem patrzcie, jakie mamy ładne liczby.