- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1208 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1208 Culés
0
Ludzie, ktorzy polecali the Walking Dead, ale rowniez ci, ktorzy odradzali, wszyscy macie poniekad racje.
Calkiem spoko sie oglada (odmóżdżanie), ale tez szybko sie zapomni.
Watek z gubernatorem fajny, chociaz dlugi, plus oczywiscie Lauren Cohan :)
0
@Colon Niestety przedobrzyli, a największym grzechem była wtórność wątków.
1
@kerouac moznaby zrobić zgrabniejszy, krótszy serial
1
@kerouac Swoją drogą, widzę, że One Punch naprawdę Ci się spodobał. To już chyba 3 awatar odkąd obejrzałeś? :P
1
@Misanthrope Identyfikuję się z nieskończoną mocą, to jak z moim dystansem do wszystkiego, taki trochę bardzo Saitama. Oglądałeś ziomeczku?
2
@kerouac Pierwszy sezon parę lat temu. Sam byłem zaskoczony, że tak mi się spodobał. Oglądałeś drugi? Widzę, że na Netflixie nie ma.
2
@Misanthrope Jeszcze nie, a @Danny Gaucho namawia. Ogólnie no mega, zerknij sobie na kengan ashura, krótki i mega przyjemny anime :)
1
@kerouac Co raz bardziej tracisz w moich oczach, że jeszcze nie widziałeś.