- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1587 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1587 Culés
5
Lubicie karkówke z grilla? Ja wczoraj wyczyscilem grilla, przygotowalem go juz na sezon, a dzis bede przygotowywal karczek, szaszłyki, warzywa... :) Uwielbiam grillowanie! Jakie są Wasze ulubione dania z grilla? Podejrzewam, że soczyste steki i kiełba, to podstawa. Swoja drogą lubicie krwiste steki? Takie rare, medium rare? Ja jak najbardziej. Dla mnie medium rare, to najlepszy stopien wysmazenia steka.
1
@MichalZZZ Udka z kurczaka,karkówka ,boczek,saszłyki ...ogolnie sporo tego,kiełbasa to taka średnia chyba że Krupniok z kapustą :)
1
@MichalZZZ Ja uwielbiam szaszłyk (kurczak,boczek,cebula,papryka,pieczarki) i hamburgery z grilla
2
@MichalZZZ Nie ma lepszego mięsa od steka medium rare.
1
@MichalZZZ Generalnie kiełbasa z grilla jest dobra, ale najgorsza mimo wszystko. Taki ot paradoks. Oczywiście zjadliwa, ale są lepsze rzeczy. Karkówka i skrzydełko/udko z kurczaka to numer uno. Do tego szaszłyki, tak jak kolega wyżej napisał czy boczek.
Jeżeli chodzi o steki to krwistych nie lubię, musi być elegancko dosmażony.
1
@MichalZZZ Bardzo lubię i chyba jutro zrobię grilla :)
2
@MichalZZZMichalZZZ uwielbiam czosnek z grilla. Klade cala, nie obraną główkę i czekam az bedzie miekka w srodku i trochę przypalona. Rozmarowywuje sie na grzance jak masełko. Przyszne, polecam.
2
@Kluivert_P
Tez bardzo lubię :) Czesto tez klade duze pieczarki na grilla, do tego czosnek i masełko. Jako przystawka super.
0
@SeeleyBooth
Czas najwyższy zacząć grillowanie :) U mnie o dziwo od kilku dni ładna bezdeszczowa pogoda, co zwiastuje juz sezonem :)
0
@MichalZZZ
Karczek z grilla, skrzydełka z grilla, kiełbasa, boczuś i kaszanka :)
1
@MichalZZZ od poniedziałku u nas zapowiada się super pogoda, więc przy okazji standardowych zakupów kupię troszkę mięska i można sobie zrobić grilla. Podwórko swoje więc nikt mi nic nie powie. Oczywiście uwielbiam karkoweczke, kielbaske, boczuś, właściwie większość dań, do tego żeberka. A steki muszą być mocno wysmazone.
0
@Klaudix
Wlasne podworeczko to piekna rzecz, zwlaszcza teraz w tych ciezkich czasach, gdzie nie mozesz wyskoczyc na grilla gdzies nad wodę.
0
@MichalZZZ Na grilla to najlepsza jest wódeczka...i dobre towarzystwo.Pozdrawiam.
0
@Boro79
Też, chociaz przy grillu, to ja preferuje piweczko. Rownież pozdrawiam.