- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1674 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1674 Culés
2
A ja czuję, że będzie coraz lepiej. Koronawirus zaskoczył wszystkich. Wirus prawdopodobnie w Europie krążył już w styczniu. We Włoszech ze względu na turystykę rozwinęło się to dużo szybciej niż w innych krajach. W większości przypadków zagrożenie było lekceważone i zapalania płuc nie były łączone z tym wirusem. Społeczeństwo normalnie funkcjonowało i dlatego to się momentalnie rozniosło.
Teraz już każdy ma świadomość, że sytuacja jest poważna, do tego robi się testy na coraz większą skalę. Musimy przeczekać ten najgorszy okres, oczywiście z imprezami masowymi raczej na razie trzeba się pożegnać, a wczasy za granicą to też wielki znak zapytania.
Myślę jednak, że w obrębie większości krajów sytuacja będzie już pod kontrolą i powoli będziemy wracać do normalności. Trzeba się przyzwyczaić do chodzenia w maseczkach i utrzymywać dystans, ale najważniejsze to wierzyć, że szybko będzie dobrze.
0
@ShinobiQWE ,,testy na coraz większą skale,, tak ,ale nie u nas.
0
@darek60 Ja wiem, że w stosunku do innych krajów mocno odstajemy, ale jeżeli porównać liczbę testów z początku marca, a z teraz to liczba ta wzrosła kilkukrotnie. A po drugie jeżeli testów byłoby naprawdę zdecydowanie za mało to czy umieralność nie byłaby na dużo wyższym poziomie? My na razie mieścimy się w "normie".
0
@ShinobiQWE o co chodzi z tymi testami???? Ja tylko wiem ,że matury przenieśli i egzaminy ósmoklasisty.We Francji wiem ,że Matury odwolłali .
0
@KapitanFCB Ja miałem na myśli testy na obecność koronawirusa, a nie żadne egzaminy :D
0
@ShinobiQWE gdyby wam nie powiedzieli że jest koronawirus to nawet byście nie zauważyli że cię się na świecie dzieję