- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1827 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1827 Culés
1
Kilka tygodni temu pisałem o leczeniu osoczem ludzi wyleczonych osoby chore na covid19. Dziwiło mnie czemu od początku nie zastosowano takiej metody. (Osoby wyleczone dają swoje osocze osobie chorej. O takie rozwiązanie postarali się Włosi od Chińczyków na samym początku epidemii. Niejaki @Jarema1987 głosił ze rząd nie szuka rozgłosu i pewnie działa w tym temacie dyskretnie i cicho a efekty za chwile zobaczymy. Otóż niestety tak nie było. Dopiero dziś oficjalnie ruszył program leczenia osoczem:
„W Lublinie wdrożono pierwszą w Polsce terapię osoczem krwi. Wyniki będą znane za tydzień. Terapia jest testowana na mężczyźnie w średnim wieku - informuje Kurier Lubelski.”
0
@Mat_Cat A wiemy jak łatwa jest do przeprowadzenia taka terapia i jak ryzykowna?
0
@Mat_Cat U mnie już kilka dni temu w lokalnej prasie był wystosowany apel do osób które wyzdrowiały aby oddawały swoje osocze
1
@Bykunn łatwa nie jest ale współczesna medycyna pozwala na takie działania.
0
@maroon zgadza się, chodzi mi jedynie o to ze wbrew temu co tu niektórzy opowiadali prace i działania zmierzające w tym kierunku dopiero teraz zostały wprowadzone
0
@Mat_Cat Ok bo totalnie nie miałem pojęcia ;) To skoro daje jakieś rezultaty, trzeba próbować
0
@Mat_Cat nigdy nic takiego nie glosilem tylko wyrazalem swoje przypuszczenia
0
@Jarema1987 o tym właśnie mówię, czasem lepiej nic nie mówić jak się nie ma pojęcia na dany temat.
0
@Mat_Cat mamy wolnosc slowa i bede z niej korzystac jak sie nie podoba to masz problem
0
@Jarema1987 mylisz wolność słowa z głupotom. Na szczęście w tym przypadku popisowo udało mi się to udowodnić.
0
@Mat_Cat czytanie ze zrozumieniem wyrazilem swoje przypuszczenie a ty jakies teorie z kosmosu no sorry moge mowic co chce i myslec to jest wolnosc slowa nie podoba sie nie czytaj mikt cie nie zmusza
0
@Jarema1987 wystarczy przyznać ze nie miało się racji (co doskonale widać w tym poście i historii twoich wypowiedzi wcześniej) i wyjść z twarzą. Tylko tyle i aż tyle.
0
@Mat_Cat w czym niby w moich przypusczeniach i teoriach nie sorry to sa tylko gdybania a ty se dorabiaj co tam chcesz
0
@Jarema1987 no to źle przypuszczałeś/gdybaleś czy jakkolwiek to nazwiesz.
0
@Mat_Cat mylic sie rzecz ludzka pokaz mi kogos kto sie nie myli? Nie ma takowych person
0
@Jarema1987 dlatego tłumaczyłem Ci odrazu ze się mylisz bo trochę się na tym znam.