- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 811 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 811 Culés
3
Kanał sportowy ma coraz mniej pozytywnych opinii oglądających. Fani też się denerwują, że niewygodne pytania są ignorowane. Hejt park coraz bardziej zamienia się w pozdrowionka, podziękowania i ogólne klepanie się po pleckach. Mateusz Borek skończył swoją przygodę z HP. Oficjalnie z powodu konfliktu sponsorskiego, ale widzowie w większości nie wierzą i uznali to za bajeczkę, a prawdziwym powodem ma być "afera tajska".
Myślicie, że podzielą los "zapinamy pasy"?
2
@Piotr89Sand Piękny nokaut na Borku.
2
@SeeleyBooth Ciężki nokaut nawet. To przez to, że wiele razy kreował się na takiego odpowiedzialnego, dżentelmena, rodzina najważniejsza, prawdziwy facet bez skazy. Piłkarzom też chyba zarzucał nieodpowiedzialność niejeden raz i mówił jak to głowa najważniejsza. Afera zasugerowała nie tylko jego grzeszki, ale też hipokryzję i to mogło nawet mocniej zaboleć.
Co lepsze, to widziałem gdzieś rozmowę na wykopie. Tam słynny dzwoniący ze Złotoryi mówił, że Mateusz Borek zaproponował mu spotkanie w cztery oczy. Nie wiem czy do tego doszło.
0
@Piotr89Sand Za duże ryby pływają, żeby podzielili los. Tutaj też nie potrzebują dofinansowania z zewnątrz, bo yt żyje własnym życiem.
0
@Tomo1989 Jedyną dużą ryba jest tam dla mnie Krzysztof Stanowski.
0
@Piotr89Sand nie wiem ile oni hajsu dostają za swoje programy ale przedział waha się od 10k do 300k w zależności od tematyki, prowadzących itp myślę, że się trochę przeliczyli i tak nie ma grubych tysięcy jak zakładali. Oczywiście takie pieniądze są ale pierw musi pyknac 1 milion subskrypcji i w tedy jest o czym rozmawiać.
0
@jeyx77x Będę zdziwiony jeśli dojdą do pół miliona w tym roku. Skąd wziąłeś takie kwoty?
0
@Piotr89Sand chodziło o wyświetlenia, ;)))
0
@jeyx77x Wyświetlenia to jedno, ale są też oglądający na żywo. Ich "reputacja" w internecie poszła mocno w dół. To nie telewizja, że nie ma polemiki na żywo. Tutaj wszystko dzieje się szybciej i takie akcje jak mydlenie oczu konfliktem biznesowym po Romanie ze Złotoryi nie przejdą.
Poza tym niektóre programy są zwyczajnie nudne, a przyjęcie krytyki widzów nie jest w smak redaktorom. Niepochlebne komentarze są usuwane, a ludzie np. blokowani na twitterze. Sam ich nie obserwuję, ale obserwuję np. Krzysztofa Stanowskiego i widzę jak niektórzy narzekają.