- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 932 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
170
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 932 Culés
22
Koźmiński stwierdził że od 3 ligi w dół wyniki zostaną anulowane bo jak powiedział na "zabawę w futbolu amatorskim przyjdzie jeszcze czas, tam wynik nie jest ważny", spoko tylko że chłopacy tam oddają więcej zdrowia i serca na boisku niż pseudo piłkarze w ekstraklasie, skoro to jest zabawa i wynik nie jest ważny pozostaje czekać na zwrot kasy dla klubów za wszelkie opłaty za sędziów zgłoszenie do rozgrywek, skoro ma być to zabawa niech bawią się za darmo.
0
Chyba Koźmiński :)
0
@bodzio10 dokładnie sory mój błąd :D
0
@bari_94 z jednym się z Koźminskim zgodzę. To jest zabawa, prowadzę zespół młodzieżowy i zespół w a klasie i widzę po chlopakach jakie mają podejście, ale masz też rację że zostawiają dużo zdrowia na boisku i poświęcają swój wolny czas ma treningi i mecze. Fakt jest taki że możemy pozwolić sobie na zakończenie rozgrywek na tym etapie bo jesteśmy amatorami nie gonią nas żadne terminy. Druga sprawa że zakończenie rozgrywek amatorskich to jedyne rozwiązanie bo zorganizowanie ludzi na poziomie B, A klasy czy nawet okręgowki w okresie letnim będzie graniczylo z cudem. Co do zwrotów to nie taka prosta sprawa bo jakby nie było te pieniądze kluby pozyskują z gmin I teraz jeśli związki zwrocilyby te pieniądze klubom to do gminy ich nie oddasz bo z gminą już jesteś rozliczony. Mogą np zrezygnować z opłat sędziowskich i rejestracji zawodników w nowym sezonie.
0
@ksobi Jeśli chodzi o zakończenie sezonu to jest oczywiste, ale niech zostanie tak jak jest bez anulowania wyników, szkoda po prostu,
0
@bari_94 z tego co się orientuję ma być z zachowaniem awansów i brakiem spadków. W przyszłym sezonie większe ligi. Nie wiem z jakiego jesteś okręgu, ja wielkopolska