- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1756 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1756 Culés
0
Szukam tytułu filmu, kobieta mści się na swoich gwałcicielach zabijając każdego, jednego zabiła poprzez strzał strzelbą w odbycie. Ktoś wie?
0
@Misiekmisiowaty2000 i split on your grave czy coś takiego
1
@Misiekmisiowaty2000 Bez litości
https://www.filmweb.pl/film/Bez+lito%C5%9Bci-2010-544183
1
@Misiekmisiowaty2000 Bez litości z 2010?
0
@MesQueUnClub_87 Dziękuję
0
@Misiekmisiowaty2000 Nie mów, że oglądałeś i chcesz jeszcze raz obejrzeć. :D
0
@Piotr89Sand dokładnie tak
0
@Misiekmisiowaty2000 Jak coś to są 3 części tej serii, chyba, że już widziałeś wszystkie.
0
@Piotr89Sand Fajne gwałty tam są.
0
@dominik127pl Kolejny twój wpis, który sugeruje dewiacje.
0
@Misiekmisiowaty2000 nie znam, ale zachęciłeś do obejrzenia.
0
@Misiekmisiowaty2000 Oglądałem to dzisiaj rano po raz trzeci :D
0
@Misiekmisiowaty2000 Jak lubisz takie filmy, to obejrzyj sobie "Deadgirl". Główny wątek też o kobiecie.
2
@Tomek_TF to ja od siebie dodam ‚Martyrs’
0
@MikusBarca No Martyrs się trochę różni delikatnie mówiąc :D myślę, że ludzie o słabych nerwach mogą mieć problem z dojechaniem do końca :D
0
@MesQueUnClub_87 Haha fakt, ale jest głównym bohaterem kobieta? Jest. Kiedyś oglądałem go z tata. On widział wiele filmów, ale przy tym, w pewnym momencie powiedział żebym wyłączył xD ja go widziałem jakiś czas temu z 3/4 razy chcąc pokazać znajomym. Jest jeszcze Frontiers (o ile dobrze pamietam nazwę)
0
@MikusBarca Też bardzo przyjemny film.
0
@dominik127pl który? Martyrs czy Ftontiers? XD