- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1336 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1336 Culés
2
Od początku tego całego szaleństwa z wirusem w naszym kraju nie myłem auta. Dziś kupiłem nowy wąż ogrodowy, zraszacz, taki pistolet nakładkę na wąż i stwierdziłem, że czas wykąpać autko bo trzeba nowy ogrodniczy sprzęt przetestować. Tak też zrobiłem mija 40min. z gorąca robi się chłodno, grzmi, zachmurzyło się i deszcz popadał. Jeszcze nie było tak, żebym umył auto i nie padało... jakbym sobie o tym przypomniał wcześniej to żadnej suszy by u mnie nie było... ZA KAŻDYM RAZEM xD
2
@IronSanHybrid to możesz sobie przybić piątkę z moją żoną, ona jak tylko pojedzie autem na myjnie, to zaraz deszcz
1
@IronSanHybrid Sprawdź twardość wody jakiej używasz do mycia auta, bo jeśli jest twarda to mogą Ci się zrobić brzydkie zacieki od kamienia w wodzie na lakierze (widoczne zwłaszcza jeśli masz ciemny kolor).
1
@JimMorrisonFCB to dlatego na tych samoobsługowych takie zacieki mam zawsze:)
1
@ksobi Warto stosować wodę z detergentami zmiękczającymi, czy tam demineralizowaną.
1
@JimMorrisonFCB Dzięki za info :D