- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1811 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
157
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1811 Culés
0
Myślicie że Griezmann mógłby grać w Barcelonie w drugiej lini?W defensywie radzi sobie świetnie a z przodu też potrafi coś wyczarować.Ciekawe jakby wyglądał jako taki ofensywny pomocnik czy coś takiego.
0
@Encore Myślę, że jest to warte wypróbowania.
5
@Encore Tak szczerze to od początku sezonu pisałem że to najlepsza opcja. Trenerzy są bliżej i widocznie lepiej to widzą
0
@Encore Myślę, że tak ale to byśmy mieli ustawienie, biorąc nazewnictwo z fify, z dwoma ŚPO, Messim i Griezmannem. Nie wiem czy to by się sprawdziło.
0
@Encore myślę że na prawej obronie by sobie radzil :-D
0
@Encore może i racja, tak samo było z Cou, tylko jest Messi i on tam gra
1
@Encore Też bym chciał żeby grał w pomocy.
3
@Encore Nie ma dryblingu, byłby ograniczony.
Chociaż Rakitić też nie ma, a grał wszystko.
Więc może jednak dałby radę.
0
@Encore Messi już tak gra, nie trzyma się skrzydła, dublowali by się. Ten transfer od początku nie miał sensu.
1
@Encore Brak dryblingu, dość wolny, mało prostopadłych piłek. Wystawienie Francuza w pomocy byłoby osłabieniem tej formacji.
0
@Encore Tak, mógłby pod warunkiem nieobecności Messiego i dobrych skrzydeł.
0
@Encore Czemu mielibyśmy go tam ustawiać? Jeżeli nie ma dla niego miejsca w ataku, a w pomocy mamy braki, to należy sprzedać Griezmanna i za te pieniądze sprowadzić odpowiedniego pomocnika. Nie idźmy w półśrodki, to jest takie płytkie myślenie, że dobrze gra w defensywie, to na pewno sobie poradzi.
Gra w pomocy to nie tylko defensywa. Gra z rywalem na plecach, antycypacja, wyczucie czasu i przestrzeni, prowadzenie piłki, regulowanie tempa, ogarnianie wzrokiem dużo większej ilości aspektów, przestrzeni i rywali niż u napastnika. Pomocnik musi umieć przytrzymać piłkę, rozejrzeć się, myśleć bardzo szybko. Griezmann to piłkarz pragmatyczny, on zamiast trzymać piłkę szybko się jej pozbywa, nie zmieni tego nawyku w 2 tygodnie.
Nie będzie z Griezmanna dobrego pomocnika(ale takiego naprawdę dobrego), skoro nigdy nie występował na tej pozycji.