- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1608 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1608 Culés
0
Jeszcze 11.00 nie mamy a dzisiaj ponad 200 nowych przypadków, a obostrzenia odwołują xd Będzie nie ciekawie coś mi sie wydaje..
1
@DarekFCBnaZawsze licha sprawa się szykuje..... co za d***y w tym rządzie
0
@DarekFCBnaZawsze
Codziennie ok 11 jest 200 nowych przypadkow ponieważ to raport jeszcze z wczoraj. W tych 200 az 145 jest z jednego regionu wiec nie ejst tak że wszedzie jest bardoz źle.
0
@DarekFCBnaZawsze Byc może w Polsce jest już stabilizacja za wyjątkiem Śląska. Tutaj rzeczywiście znoszenie restrykcji może doprowadzić do katastrofy
0
@DarekFCBnaZawsze W końcu coś się dzieje w tym temacie Jak tak będą dusić i spłaszczać ten szczyt zachorowań to będzie to się jeszcze ciągnąć latami a tak szybko nabędziemy odporność grupową i po temacie Oby tylko się nie zesrali w tym nierządzie i znowu nie narzucili jakichś debilnych obostrzeń
0
@barcelonaLM Nic się nie stabilizuje, my nie robimy testów, oficjalnie jesteśmy już za Rumunią w ilości testów na milion osób, nawet minister zdrowia mówił, że nie robimy testów i on nie wie dlaczego.
1
@Messibestplayerintheworld mam znajomą w jednym z małopolskich szpitali, to co sie tam dzieje to masakra..
Personel jak i goniec który roznosi wyniki po wszystkich oddziałach byli zarażeni, pociągneli sznureczek i zarazili przebywających tam ludzi..
Jak można dopuścić by w szpitalach nie robiono testów dla personelu..
0
@DarekFCBnaZawsze booooooooo pis odrzucił taka ustawę? :) szpitale muszą sobie radzić z tym na własną rękę, niech żyje jarek!