- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1244 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1244 Culés
2
Miliarder Elon Musk nazwał swojego syna X AE A-12 ....... Biedny dzieciak
22
@Lola120 Biedny to on raczej nie będzie :P
8
@Douglasinho No właśnie często najbiedniejsi są ci co nie mają nic oprócz pieniędzy jak to mawiał Bob Marley ;)
0
@Lola120 Znam niejednego dzieciaka który by chciał być tak biedny jak ten X coś tam Poza tym Musk był przynajmniej oryginalny Nicolas Cage bodajże nazwał syna Kal-El jak w Supermenie Albo w Polsce niektórzy nazywają dzieci Brian czy Dżesika To jest dopiero horror dla dziecka
3
@maroon Z pewnością Brian nie jest taki zły w porównaniu z jakimś imieniem od samolotu. Będzie bogaty no ale kasa to nie wszystko.
0
@Lola120 Tyle że niejeden taki Brian będzie się musiał mierzyć ze swym brzemieniem w szkole publicznej a taki X coś tam w prywatnej szkole dla elit gdzie nikt mu za bardzo nie podskoczy A tak poza tym to debilne imię dla dziecka - no ale co tam - są gorsze traumy - niektórzy molestują własne dzieci a imię to tylko imię - zawsze można kiedyś zmienić
3
@Lola120 To imię ma dla Nich więcej znaczenia niż randomowe imię nadawane dzieciakom byle by było popularne. Nie wiem co komu do tego
1
@maroon Jak już to Brajan,bo to Polska.Poza tym bez przesady, Brajan normalne imię,to że ktoś je nosi,nie znaczy że jest z jakiejś patologicznej rodziny,głupi stereotyp.
0
@Bykunn Ale jakie znaczenie? Gościu lubi Tesle i samoloty to sobie takie imię wymyśla dla dziecka. Okej nic mi do tego ale no po prostu świat schodzi na psy.
0
@Lola120 Nie i było tłumaczone co oznaczają poszczególnie znaki i serio nic Ci do tego kto jak nadaje dziecku na imię. A o świecie nie mówi to totalnie nic bo nie wiem jaki ma wpływ imię dziecka na kierunek w którym idzie świat.
A tylko ośmielę się dodać, że dużą rolę w tym rozwoju ma właśnie Elon, więc komentarze o świecie który schodzi na psy są beznadziejne
0
@Lola120 Dzieciak jak już będzie umiał mówić to jedno słowo do tatusia i w minute ma zmienione imie na jakie bedzie tylko chciał :)
0
@MesQueUnClub_87 niby tak, ale po pierwszym miliardzie kupno przyjaciół przestaje być przeszkodą;)
0
@jeyx77x Ludzi do umilania czasu to i po pierwszym milionie kupisz, ale miłości, zdrowia czy prawdziwych przyjaciół nie, stąd właśnie powiedzenie, że poznaje się ich w biedzie ;)