- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1319 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1319 Culés
0
Informacja dla osób które zamawiają produkty typu obuwie ze stron internetowych. Jest duży problem z kurierami, brakuje ich a to odbija się na dostawach. Dlatego często występuje informacja że towar przyjdzie później.
1
@Janiama no ale to już tak z miesiąc niektórym Nike nawet pieniądze zwracało
1
@Janiama zamawiałem NB ze strony oficjalnej 3 dni standardowo przyszły.
0
@Lord_Vader To trochę słabo, być może wcale nie mają wzoru w magazynie i czekają na produkt.
1
@Janiama w ostatnim czasie zamawiałem trochę ciuszków z nike, książki, rolki, dziewczyna jakieś puzzle, duperele i z niczym nie było problemu. Zawsze dostaje paczkę max 2 dni po zaksięgowaniu kaski :D
0
@Siuwaks Ok, podaje tylko informacje dla osób które poniżej pytały dlaczego jest problem z terminami. Wszystko zależy skąd jest zamawiany towar. W jednych miejscach kurierów jest więcej a w innych mniej. Jest duży popyt a brakuje Ukraińów to jest problem
0
@Siuwaks przesyłka z Nike 2 dni po zaksięgowaniu? Co za bzdury.
1
@Janiama ja w CCC zamówiłem dwie pary butów dla dziecka, dokladnie 21 kwietnia... Dziś dostałem sms że wysłali, w sensie przekazali kurierowi. Dwa razy dzwoniłem na infolinię i oni tam nic więcej nie wiedzieli poza tym że ma status kompletowanie na magazynie i nic nie mogli przyspieszyc. A że nam zależało akurat na tym modelu i nigdzie w necie już rozmiaru nie mogliśmy znaleźć to czekalismy. Mam nadzieję że córce przez te ponad 2 tygodnie stopa nie urosła ;)
0
@Tollusiek z Nike na zgodafc, może nie doporecyzowalem.