- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1088 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1088 Culés
3
Sasin powinien zapłacić za zorganizowanie głosów, albo zostać wydalony z partii. Głupek nie brał pod uwagę, że Gowin nie zmieni swojego głosu? Kilka milionów(ok 14-16) poszło ot tak, pomyślcie ile polaków musi całe życie pracować ciężko i płacić podatki żeby Sasin mógł sobie robić co chce. Z czystej przyzwoitości nie widzę innej opcji niż dymisja.
0
@PanPatrykk Myślisz, że on tak sam z siebie te karty drukował? Naczelnik wydał dekret, to giermek drukował. Oni w tej partii nie mają myśleć, mają tylko wykonywać polecenia.
0
@PanPatrykk O ile też uważam że Sasin to półgłówek, o tyle możemy podziękować debi lnej opozycji
1
@endriuuu2 Opozycja kazała mu drukować pakiety wyborcze, na głosowanie, które wiadomo było od miesiąca, że się nie odbędzie ;) Seems legit.
0
@Bykunn nie, mogli rozmawiać jak ludzie. I nie było wiadome. A tak to tylko stan nadzwyczajny, przełóżmy, kompletnie bez pomyślunku.
2
@endriuuu2 No dokładnie tak, mówili o tym co powinno się zrobić. Z uporem i niestety bez skutku. Co mieli sypać innymi pomysłami co drugi dzień?
A wiadomo było, to jest oczywiste. Z resztą popatrz sobie na moje i kilku innych osób komentarze z tamtego czasu. Jak taki szary nic nie znaczący człowiek wiedział, to oni też ;)
0
@Bykunn stan nadzwyczajny to glupota. Nie wiem czy wiesz ale mógłbyś nawet nie dostać odszkodowania bo i takie zapisy są w ubezpieczalniach. O wielu innych nawet nie wiemy jako szaraki.
PS. Wy nie wiedzieliście, Wy przypuszczaliście
0
@endriuuu2 Nie, ja wiedziałem ;) I to ze 100% pewnością. Ale oczywiście na pewno najważniejsi politycy w państwie nie wiedzieli, jasne.
Stan nadzwyczajny to jedyne prawne wyjście a Ty zakłamujesz rzeczywistość
0
@Bykunn trzeba było obstawiać u bukmacherów. Marnujesz się.
I nie zakłamuje. PWidzę co totalna opozycja uchwaliła lata temu:)