- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1490 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
CLS63AMG
8
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1490 Culés
0
Pytam w imieniu koleżki, który nie ma tu konta, a zaproponowałem, że spytam, ponieważ w moment można uzyskać odpowiedź. Czy są tu osoby na umowie zlecenie, które złożyły wniosek o postojowe (lub zrobili to wasi pracodawcy) jakoś pod koniec kwietnia i do tej pory nie otrzymali przelewu od ZUS? Teoretycznie przelewy miały pójść w zeszły piątek, a jemu do tej pory nie doszło. Jedyne, co wie, to, że na pewno wniosek dotarł. Rozumiem, że gdyby mieli odrzucić go to już by dostał informację na maila / telefonicznie?
0
@LuisSalvano gadałem ostatnio z kilkoma osobami i maja ten sam problem. Albo ZUS wali w luja, albo kadrowe nie ogarniają co maja zrobić
E: ja prowadząc działalność i składając wniosek samemu czekałem 3 tygodnie
0
@Kozinho. Tylko znajoma z jego roboty złożyła wniosek tego samego dnia (tzn. pracodawca im grupowo to wysłał do ZUS) i dostała już w zeszłym tygodniu. Tak więc ciekawe, ile on jeszcze poczeka...
0
@LuisSalvano weź pod uwagę z jakiego miasta ta osoba pochodzi. Ja prowadzę działalność w Wwa, kumpel ma zarejestrowana pod Radomiem i dostał w kilka dni
0
@LuisSalvano Mój współlokator składał na początku kwietnia i też jeszcze nie dostał. Co ciekawe mój drugi współlokator składał w ten sam dzień i już w piątek dostał. Co jeszcze bardziej ciekawe obaj pracują w tej samej firmie więc chyba nie ma reguły. Co najbardziej ciekawe ja nie dostanę postojowego w ogóle
0
@Kozinho. Oboje są z Wawy, tzn. pracują w Wawie.
0
@kabum235 Dzięki, czyli w ich przypadku jest dosłownie to samo, co w tym opisywanym przeze mnie. Czyli pozostaje czekać. A Ty dlaczego masz wcale nie dostać? Zadzwonili / napisali do Ciebie z ZUS, że odrzucili wniosek?
0
@LuisSalvano Wraz z końcem lutego skończyła mi się umowa zlecenie. Miałem przejść na umowę o pracę, już byłem w trakcie wykonywania badań w medycynie pracy i nagle jeb kwarantanna. Rekrutacja wstrzymana i zostałem bez roboty
0
@LuisSalvano tylko to nie chodzi o to, że pracują w wwa, a gdzie odprowadzają ZUS. Ja odprowadzam na kasprowicza, a kumpel gdzieś ram na swoim wypizdowie. U niego jest mniej wniosków więc szybciej dostał kasę.
0
@LuisSalvano U mnie są osoby co od marca nie dostały :)