- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1871 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1871 Culés
2
„Iran wysłał do Wenezueli pięć tankowców z paliwem. Dla Stanów Zjednoczonych jest to złamanie sankcji, jakie nałożyły na Iran, w związku z tym rozpatrywanych jest kilka scenariuszów, w tym zapewne przejęcie jednostek. Na Morzu Karaibskim są amerykańskie okręty.
Iran odpowiedział, że jest gotowy na "najgorszy scenariusz" i przestrzega USA przed podjęciem działań wobec tankowców. Teheran poprzez szwajcarskiego ambasadora, który jest łącznikiem pomiędzy USA a Iranem przekazał oficjalne ostrzeżenie.”
via kiks na fb
Ta Hameryka, która musi się wszędzie wpieprzac. Wielki policjant świata, uchroni przed wszystkim. Tak jak na filmach uchronią przed UFO, klęskami żywiołowymi i wirusami. Oh wait... oni sami siebie nie mogą obecnie uratować i przez to jaki to jest „madry” naród wcale nie nabiłi prawie 2 milionów zakazen
5
@DaPi Całe USA, na wszystko chcą mieć monopol
3
@DaPi Ciekawe po co Iran wysyła do Wenezueli paliwo :D Skoro tam paliwo jest nic nie warte. Dosłownie. Ale może chodzi o paliwo jądrowe na przykład :D
3
@Bykunn z tego co wyczytałem to dlatego, ze dają obywatelom paliwo i dlatego ściagają z innych krajów. U siebie wydobywać nie mogą bo wszystkie rafinerie stoją. Nie ma hajsu na naprawę i takie tam
2
@DaPi A może tak być faktycznie. To jest dopiero patologia :D Takie złoża a ściągają paliwo zza granicy ;) Nasuwa mi się analogia do węgla ale nie będę złośliwy. Oby z tego nie wynikło jakieś szambo ;/
1
@Bykunn dokładnie o tym pomyślałem :)
1
@DaPi Amerykanów to ciagle ciągnie do konfliktów oni bez wojny to chyba żyć nie mogą
0
@Barca1992 wojna to pieniądze
1
@DaPi USA to zawsze wszędzie się wpier... gdzie widzą jakiś zysk albo korzyści dla siebie.