- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 739 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 739 Culés
8
Mam nadzieję,że za mojego życia znajdzie się partia która raz na zawsze zaora PO,PiS i Konfederacje.To aż przykre,że ja chcący głosować musze oddać głos byle kogo byleby Dudek nie wygrał kolejnych wyborów i by Kaczor nie zrobił z RP Kaczystanu...
10
@Hushovt A tak z ciekawości co Ci nie odpowiada z Konfederacji?
3
@masq
Mi np zbyt konserwatywny światopogląd, żona Bosaka jest np w Ordo Iuris i przychyla się do zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej.
17
@Hushovt dramatyczne jest to że w Polsce nie ma partii która by miała prawicowy pogląd na gospodarkę a lewicowy na wolność praw człowieka
7
@masq no konfa to straszna konserwa światopoglądowo
0
@masq Nie cała konfederacja.Źle się wyraziłem aczkolwiek nadal ta partia mnie nie przekonuje niczym i szczerze to pewnie i tak zagłosuje na ich kandydata bo co mi pozostaje?Biedroń?Duda?Waham się między kandydatem KO i Konfederacji.
3
@Lord_Vader To prawda choć mój ideał to prawicowa gospodarka i centrowy światopogląd.
6
@Lord_Vader
Dokładnie, podejście do gospodarki jak konfederacja i liberalny światopogląd i wyrzuciłbym kartkę do urny z usmiechem na ustach
3
@Hushovt Uważam, że największym błędem obecnej polityki/polityków jest brak jakiejkolwiek odpowiedzialności za swoje decyzje. Tym samym mamy ciągle te same złodziejskie mordy, które zamiast zmieniać na lepsze nasz kraj w pierwszej kolejności myślą o tym jak szybko nakraść tak aby nikt tego nie zauważył.
2
@masq no to co? robimy te polityke
0
@arkasath Mam podobne odczucie.Moim zdaniem jak raz to dzis pisałem trzeba poczekać aż te komunistyczne pokolenie wymrze i może wtedy ruszy się coś.
0
@Lord_Vader Ale przy wódce :)
Komentarz usunięty
3
@Hushovt podobno PPPP ma sie reaktywowac.
2
@Wichurek dżonny wolkier z lodem i możemy działać
Komentarz usunięty
0
@Lord_Vader była Nowoczesna.