- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 928 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 928 Culés
1
@juliacicha Kiedy nowy podcast i na jaki temat???
1
@Cochise skąd taka aktywność na stronie :D, leki zaczęły działać, zwolnili z pracy? :P
1
@Lamora tak wtrace: swietny odcinke Babylon 5 pt. "Believers" - o fanatykach religijnych.
Chyba sie wkerecam.
1
@Lamora Leki działają :D
3
@Lamora u @Cochise wystąpił po prostu efekt 5G. Zdał sobie sprawę, że może napisać nawet do kilku komentarzy dziennie na LR i korków mu w domu nie wywali :)
2
@Danny Gaucho Nie. Po prostu antydepresanty działają, Panie Psychologu :D
0
@Colon pierwszy sezon? Ja wiem, że grafika smieszy ale pod względem fabuły i głębi postaci ten serial wymiata.
2
@Cochise "Cóż, obudziłem się dziś rano w chmurze rozpaczy
Przejechałem ręką po mojej głowie, wyciągnąłem kołtun martwych włosów
Poszedłem do mojego lekarza, który był pochowany w swoich myślach
Powiedział: "Synu, czytałeś za dużo Rozmów ze Słoniem*"
Powiedział, depresja ma to do siebie
Że po prostu nie możesz dać się jej zdołować
Musisz zobaczyć świat takim, jakim on jest
Cyrkiem pełnym szaleńców i klaunów"
*chodzi o utwor Elephant Talk.
@Lamora fanowi Star Traka nawet nie musisz o grafice mowic, przyzwyczjony jestem, a powiem wiecej - lubie ten klimat niedoskonalosci.
1
@Colon Łykam tyle na śniadanie, ile Adaś Miauczyński łykał. Na chęć życia, żeby nie do okna itp.
0
@Colon chyba odświeżę sobie ten serial z filmami po drodze
0
@Cochise A to najlepiej wie @Aveiro. Wydaje mi się, że w ciągu tygodnia powinien się pojawić.
2
@juliacicha Fajnie. Czekam. Z chęcią posłucham i z Wami podyskutuję :) A istnieje opcja, że możemy zapodawać w przyszłości Wam jakiś temat np. na 1/3 podcastu?
3
@Lamora ogladam na zmiane z "The Shield" bo tesknie za klimaten The Wire.
@MichalZZZ @Stoiczkow
jesli chodzi o kobiety, to w killku pierszych odcinkach Shield pojawilo sie wiecej atrakcyjnych niz w calmy Prawie Ulicy.
0
@Colon Ja tu na deszczu stoję! Z Panią Julią próbuję... wilki jakieś! A Ty Stary o serialach? To...
0
@Cochise Oczywiście, co odcinek powtarzamy, żebyście komentowali i podrzucali tematy, używając hashtagu #utdlarambla. Na Rambli, na yt, na fb lub na tt, wyszukamy sobie.
0
@Cochise co za scena! Pazura ma naprawde kilka idealnych momentow.
Ale fakt troche z buta wszedlem, nieladnie.
0
@juliacicha Ok. To od następnego odcinka będę pod nim kierował ewentualne pomysły. Dzięki!
@Colon Jak Ty z buta nie wejdziesz, to Ciebie nie ma. Ale fakt, umiesz, potrafisz. Masz Pazura!
0
@Colon polecasz Shield ?
1
@Lamora polecal mi go wlasnie fan The Wire czyli @Stoiczkow . Czuje, ze Prawo Ulicy to nie bedzie, ale raczej obejrze do konca. Poczatkowe odcinki nie powalaja, ale tez nie odpychaja.
@Cochise Widziales kanal Pazury na YT?
0
@Cochise W przyszłym tygodniu wjeżdża nowy podcast :) Tematy rzucaj o każdej porze dnia i nocy, na pewno będziemy brać je pod uwagę. Jeżeli nie nagramy o nim całego odcinka, to chociaż krótko skomentujemy
1
@Aveiro Fajnie gdybyście zrobili porównanie Semedo i Roberto na PO.
1
@Cochise O! Ty to masz łeb, elegancki temat :D Dzięki!