- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1917 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
29
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1917 Culés
4
No właśnie, czego?
https://x.com/PatrykWachowiec/status/1265740116670189569
Zapraszam do dyskusji wszystkich użytkowników.
18
@Chakalaka Człowieku, idź głosuj nawet na Biedronia tylko nie zaśmiecaj już rambli.
0
@Chakalaka Znowu trzeba jakoś przełożyć wybory
3
@Chakalaka jasny logiczny przekaz nie ma co dyskutować:D
1
@Chakalaka sytuacja zmienia się dynamicznie na całym świecie, wiadomo że to się wydaje śmieszne no ale nikt nie jest cudotwórcą i nie przewidzi co będzie za dwa miesiące z gospodarką itp.
5
@vangoor jest taki przycisk jak ignoruj jeśli ci się coś nie podoba i nie widzę problemu
3
@Chakalaka Uważam że sam zarzut jest kompletnie nietrafiony i mówię to jako przeciwnik obecnego rządu.
Lockdown, przynajmniej moim zdaniem, miał służyć przygotowaniu służby zdrowia, zaznajomieniu się z zagrożeniem, czyli z nowym wirusem i czasowemu spłaszczeniu krzywej zachorowań. Nie chodziło o eradykację, bo to w tym momencie niemożliwe.
3
@Chakalaka
Niezadowolenie społeczne, większa recesja gospodarki więc trzeba znaleźć jakiś środek, aby nie doprowadzić do totalnej niewydolności. Chociaż chyba kwestia niezadowolenia spoelcznego jest kluczowa.
Lubię słuchać tych konferencji Morawieckiego. Polska praktycznie najgorzej czasowo przechodzi pendemię. Czytam wypowiedzi ministrów z Włoch i Hiszpanii i oni mówią że celem rządu jest spadek zachorowań i wyeliminowanie pandemii, wczoraj (czy przedwczoraj) Morawiecki na konferencji ogłosił sukces bo celem działań był nie był spadek zachorowań ale "SPŁASZCZENIE" krzywej zachorowań. Przyznam, spadłem z krzesła.
0
@Chakalaka może nie taki diabeł straszny jak go malują, gospodarka się sypie, ludzi te zakazy i nakazy już denerwują. I tak się kilka powodów uzbiera
1
@Chakalaka trzeba znieść ograniczenia, aby odbyć wybory, a już niedługo zakażenia stonks
0
@Chakalaka a to ten wirus istnieje w ogóle?
2
@Fartlow tak, widziałem go dziś na mieście.
0
@Chakalaka tak jak poprzednicy piszą, argument kompletnie nietrafiony. Jaki był trend przy 300 wtedy zakażeniach, a jaki jest przy 400 teraz?
0
@Chakalaka zapraszasz do dyskusji a później uciekasz jak zbity pies z podkulonym ogonem bo pisać nie potrafisz:)