- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2147 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
158
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2147 Culés
4
Na tvn leci właśnie film "Nad życie" o Agacie Mróz. Ostatnio byla 15 rocznica smierci Krzysztofa Nowaka i tak rozkminiam jakie to życie jest często okrutne...
Jesteś młody, masz kochająca rodzinę, pniesz sie w górę w karierze sportowej, świat leży u twych stóp, masz praktycznie wszystko, ciągle spełniasz marzenia i nagle pyk... śmiertelna choroba zabiera Cie od kochającej rodziny, od wszystkiego co kochasz, znikasz z tego świata po ciężkiej walce z tym okropieństwem lub czasem po prostu w sekundę (wypadek Arka Gołasia).
Z drugiej strony wiele osób nawet nie zdąża założyć rodziny, nie jest im dane w życiu nawet cieszyć sie zbytnio z czegoś, robić tego co sie kocha i tez umieraja zbyt wcześnie, juz sam nie wiem co gorsze, zaznać tego wszystkiego i mieć świadomość ze niebawem to stracisz czy nigdy tego nie poczuć, nie mieć takiego poczucia straty, nie wiem, nie wiem, ale wiem ze naprawdę jesteśmy niczym wobec śmierci, losu, trzeba naprawdę doceniać każdy dzień bo może być tym ostatnim.
0
@bixmix Dokładnie tak, trzeba czerpać z każdego dnia jak najwięcej. Sam wiem po swojej chorobie,. że z dnia na dzień mam coraz mniej tych dni. Choć mam wszystko ograniczone i nie mogę spełnić marzeń czy jakiejś zwykłej życiowej chęci, to dziękuję za każdy ten kolejny dzień. Do tego wszystko dodam, że dbać o swoje zdrowię.
0
@bixmix „Z drugiej strony wiele osób nawet nie zdąża założyć rodziny” jakby to była najważniejsza rzecz na świecie...