La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1304 Culés

3

Dirk Nowitzki: To po prostu niesamowity sport, który teraz stał się bardziej atletyczny. Uwielbiam widzieć, jak tenisiści trafiają niesamowite uderzenia z beznadziejnych pozycji.
Niemiec uważa, że w tenisie nie ma nic piękniejszego od zagrań jednoręcznym bekhendem. - Kocham to piękne uderzenie. Mój kumpel, Tommy Haas, miał jeden z najładniejszych jednoręcznych bekhendów w rozgrywkach - ocenił.

Spośród aktywnych tenisistów Nowitzki najbardziej ceni bekhendy Rogera Federera, Stana Wawrinki i Dominika Thiema. - Roger jest dla mnie jednym z najlepszych. Wawrinka ma laserowy jednoręczny bekhend i to w połączeniu z jego siłą daje przyjemność z oglądania. Teraz nadchodzi Dominic Thiem, którego jednoręczny bekhend jest piękny i potężny - mówił.

Koszykarz nie tylko ogląda, ale i gra w tenisa. - Dorastając, grałem oburęcznym bekhendem, a potem nauczyłem się jednoręcznego. Ale jest to zdecydowanie mój słaby punkt. Moja gra opiera się na forhendzie i na krótkich wymianach - powiedział organizator charytatywnych turniejów tenisowych Dirk Nowitzki Pro Celebrity Tennis Classics..

#wpSport

@JimMorrisonFCB to juz wiesz - jak bedziesz gral z Dirkiem, to wysokie topspiny na jego bekhand.

0

@Colon Hehe, na niego to bardzo wysokie by musiały być.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?