- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1324 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1324 Culés
13
Fajna kariera, ale Argentynie w finale mógł nie strzelić ;)
https://mobile.twitter.com/Squawka/status/1268074941691432962
4
@TheGoldenEleven Wszyscy stawiali na Niemców, a tu Argentyna była lepsza...a przegrała. No cóż. Taki jest futbol.
9
@TheGoldenEleven Na to jak wszedł do piłki to kariera wygląda kiepsko. Miał być dużo lepszy i więcej osiągnąć.
1
@Szreko To prawda, był przedstawiany jako ogromny talent, ale trzeba mu oddać, że jeszcze trochę przed nim, a już wygląda to nieźle. 219 meczów dla Borussii, 114 spotkań dla Bayernu (gdzie co prawda się nie sprawdził) i 63 mecze w reprezentacji Niemiec. Krótko mówiąc siedzi w niemieckiej piłce na najwyższym poziomie, choć od paru lat jest cieniem samego siebie.
1
@Szreko chciałem to napisać właśnie. Gościa już dawno nie ma niestety.
0
@TheGoldenEleven No tylko że teraz to już wiele z tej kariery nie wyciągnie. Oczywiście nikt mu nie odbierze wspaniałej chwili w finale ale poza tym to kariera zupełnie przeciętna. Strasznie lubię Mario ale te liczby meczów nic nie pokazują bo w większości zawodził.
0
@TheGoldenEleven A miał być lepszy od Ozila.