- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1035 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1035 Culés
1
Informacje jakie się czyta na temat sytuacji finansowej naszego klubu w sumie nie powinny nikogo dziwić. Płacimy najwięcej, bardzo mało zarabiamy na transferach i nie mamy ściśle określonej drabinki płacowej tak jak np. Real. Bardzo mi się podoba jak podchodzą w kwestii kontraktów dla poszczególnych zawodników. Nie miałby nic przeciwko gdyby i u nas coś takiego został wdrożone.
2
@Kurkmen Przecież Real będzie miał zaraz taki sam problem jak Barcelona. Nie da się utrzymać przedsiębiorstwa na dłuższą metę bez przychodów, zwłaszcza że koszty sa miesięczne milionowe w euro.
1
@Kurkmen drabinka placowa Realu nie jest wcale lepsza od naszej, jak odejmiesz Messiego to na place wyjdzie podobnie bo my wprawdzie placimy wiecej podstawowej 11 za to Real płaci sporo no name'om typu Vinicjusz Rodrygo Kubo czy takiemu Odegardowi ktory jak wroci nie dostanie mniej jak 5mln
1
@Explode no te Vinicjusze i Rodryga to straszną kase łupią
https://www.sportekz.com/football/real-madrid-players-salaries/
a masz FCB dla porównania
https://www.sportekz.com/?s=BARCELONA+SALARY
0
@yzyr Twoje źródło:
przykład do Pensji
Real
192,6 Netto ogółem
~6,87 Netto na piłkarza
Barca
207,62 Netto ogółem
~7,42 Netto na piłkarza
odejmij od tego 28 mln(pensje Messiego jak pisałem w poprzednim komentarzu) i wyjdzie lepiej jak płace Realu
widzisz gdzieś tutaj gdzieś określoną drabinkę płacową Realu? jak taki Rodrygo z Vinicjuszem zarabiają więcej jak Mendy czy Valverde prawie tyle samo co Casemiro który jest podstawowym zawodnikiem Realu?
twoje źródło tylko potwierdza słuszność mojego argumentu
0
@Explode odejmij z listy FCB zawodników takich jak Sergio Akieme, Ronald Araújo, Chumi, Dani Morer, Álex Collado, Riqui Puig, Rey Manaj, i wtedy to podziel bo ci zawodnicy nie mają wiele wspólnego z pierwszą drużyna FCB
0
@yzyr równie dobrze mogę odjąć Diego Altube, Adrián De la Fuente, Reinier Jesus, Rodrygo, wszyscy grają grają albo są oficjalnie zapisani jako gracze Castilli i wyjdzie na to samo tylko jaki to ma sens skoro i tak te pensje trzeba im zapłacić nieważne czy grają w Barcelonie w pierwszym składzie czy Juvenilu 12 :D