- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2030 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2030 Culés
1
Kto ogląda wiadomości? Napiszcie czy powiedzieli o ilości zarażeń i kiedy to zrobili.
3
@Janiama a jakie to ma znaczenie? Zakładam, że dalej mają tłuc do znudzenia o wirusie, na który umrze znikomy procent ludzkości? Przecież masa osób już nawet o tym nie chce słyszeć. Ileż można...
Gdyby to była Hiszpanka czy coś ani słowa, ale nie "Pandemia" której ponad 90%chorujących nawet nie odczuje. Również ważna jest średnia umierlaność, każdego szkoda, ale dlaczego nie mówi się, że we Włoszech :
u kobiet średnia wieku zmarłych na COVID 19 to ok 83 lat
u panów średnia wieku zmarłych na COVID to ok 79 lat
???
3
@MESSIah16 bardziej chodzi o to mówienie wypłaszczamy i sytuacja opanowana a mamy dziennie najwięcej zachorowań w europie i o tym na tvp nikt nie powie
3
@Janiama Powiedzieli, że gdyby nie Śląsk i Łódzkie to nie byłoby ognisk. Ogólnie nic się nie dzieje
5
@MESSIah16 Dla mnie ma to znaczenie. Kiedy premier mówi że epidemia wygasła a mamy dzisiaj rekord zarażeń to chyba jest to ważne.
1
@barcelonaLM Ok dziękuję
2
@MESSIah16 Nie ma twardych danych ani na jedno, ani na drugie, ale śmiertelność hiszpanki nie różniła się wiele od covidu. Gdyby hiszpanka miała miejsce dziś prawdopodobnie śmiertelność byłaby znacznie niższa - wówczas nie dysponowano takimi rozwiązaniami medycznymi jak dzisiaj. Na początku XX wieku de facto nie było jak leczyć tej choroby.
Różnica w bezwzględnej liczbie zmarłych wynikała głównie z tego, że tamta pandemia trwała aż dwa lata i powracała w trzech falach. Dodatkowo wiele krajów przebimbało wówczas temat. Działania były podobne jak obecnie, ale często spóźnione. Nie było jeszcze takiej świadomości jak może dochodzić do zakażeń.