- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 997 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 997 Culés
2
Słuchacie muzyki płytami? Ja osobiście nie wyobrażam sobie robienia tego inaczej, aż smutne jest ile świetnych kawałków nie przebija się do mainstreamu.
4
@kulka pewnie. Można odkryć perełki w dosłownie każdym zespole, nawet największych. Choćby płyta Hot Space autorstwa Queen, która była średnio przyjęta i tylko jedna piosenka jest z niej tak naprawdę popularna dzisiaj, "Under pressure" z Bowie'em. Ja np. nie wiem czemu. Dla mnie album jest super.
2
@PatrychoO Dla mnie idealnym przykładem jest Dirty Deeds Done Dirt Cheap od ACDC. Świetny album, z którego znana szerzej jest tylko tytułowy utwór.
2
@kulka Iron Maiden z płytą Dance of Death. Świetny utwór Dance of death i rainmaker, bardzo dobry Wildest dreams i po prostu przegenialne arcydzieło Paschendale. Jak to się stało, że ten utwór nie stał się znakiem rozpoznawczym Maidenów to do dzisiaj nie jestem w stanie stwierdzić. @Colon moze Ty znasz odpowiedz na to pytanie
1
@patry295 Bo już wcześniej nagrali podobne arcydzieła co nie zmienia faktu, że piosenka jest świetna chociaż z całego albumy dla mnie perełką jest tytułowy Taniec Śmierci :)
1
@patry295 @kulka Nie jestem niestey wielkim fanem IM (wiem, co masz na mysli), ale za to wielkim fanem sluchania wlasnie plytami chociaz przy obecnej omniprezencji muzyki wszedzie, playlistach, youtubach itd rzeczywiscie czasem ulegam modzie wygody i slucham badziej wybiorczo.
Jednak album to album i nie ma lepszego dowiadczenia z muza niz wlasnie poprzez delektowanie sie calym krazkiem.