- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 791 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 791 Culés
0
nie wiem czy ktoś to zauważył, ale wszyscy składają życzenia urodzinowe Cou poza FC Barceloną...złożył Bayern na oficjalnych kanałach, Liga Niemiecka oraz oficjalny kanał La Liga, a Barca śpi. Czy to już oznaka olbrzymiej niechęci do tego zawodnika?
17
@Remi1899W Barcelonie teraz ostro zaciskają pasa,żeby napisać taki wpis,to trzeba kompa włączyć,a taka czynność niestety zużywa prąd.Czy naprawdę urodzinki jakiegoś wypożyczonego piłkarza są tego warte? Priorytety się zmieniły,Barca nie wydaje pieniędzy na głupoty,bo nie może sobie na to pozwolić.
5
@Remi1899 a może prezes/trener zadzwonili osobiście?:)
0
@escarabajo wiecie bądź co bądź jest to zawodnik Barcy, którego Barca baaaardzo chce sprzedać. Więc taki miły gest mógłby lekko poprawić relację pomiędzy klubem i zawodnikiem, chyba że one są tak fatalne, że nikomu nie zależy ani na postach, ani na życzeniach i myślą tylko o sprzedaży! Ja byłem na derbach Katalonii z Gironą i dla mnie to świetny zawodnik! chciałbym, żeby jakiś trener zrobił z niego zawodnika na miarę Barcy, choć zdobył sporu już tutaj, a dołoży Mistrza Niemiec i pewnie Puchar Niemiec!
1
@Remi1899 Napisałem z ":)" co można było odebrać jako żart, ale ja mam nadzieję, że naprawdę ktoś poświeci kilka minut z klubu, żeby zadzwonić do Cou.
Chciałbym żeby ten chłopak u nas miał formę z Liverpoolu, a tak jak w Dembele przestałem wierzyć (bardziej ze względu na to jak podatny jest na kontuzje, a nie przez formę jaką reprezentował gdy był na boisku), tak w niego wciąż wierzę.
0
@escarabajo dobrze by było:) choć pomoc mamy wypchaną na maxa ale lepiej rok poczekać ze sprzedażą niż teraz sprzedać za 50% wartości...