- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1719 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
74
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Karol145
0
@Dari0G daj cos sensownego, a nie znów personalia, nie interesuje mnie to. Zawsze gdy Dana partia... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1719 Culés
1
Od wyborców Lewicy dostaje się Trzaskowskiemu, że nie wspiera teraz LGBT w konflikcie. Od PiS i Konfy, że znów za bardzo wspiera LGBT xD. Trzaskowski gra mądrze pod jak najwięcej głosów, od Lewicy i tak w drugiej turze dostanie, a co ugra od PSL, czy Konfy to jego.
2
@DonMatteo901 Cóż... w demokracji trzeba tak lawirować, żeby mieć szansę na wygranie wyborów. Bez tego nie da się zrealizować żadnego pomysłu.
0
@DonMatteo901 Ja w pierwszej turze głosuję na Bosaka. Ma dużo wad ale warto dać szansę komuś spoza układu. W drugiej między Trzaskiem a Andrzejem wybiorę raczej Andrzeja, ale to tylko dlatego że okłamał mnie i okolicznych mieszkańców w wyborach na prezydenta Warszawy.
1
@DonMatteo901 ja wyborca Konfy w drugiej turze raczej na Andrzeja Dude.
0
@Kettger Wlasnie, wlasnie - nie tylko lawirowac i klamac.
Niedawno ktos tutaj poszedl dalej i powiedzial, ze nawet kradziez jest wpisana w zawod polityka. Jedni kradna mniej drudzy wiecej i nie ma sie tu czym specjalnie podnicac - taki byl wniosek tej osoby i watpie by miala ona na mysli podatki jako forme kradziezy panstwa dysponujacego monopolem na przemoc.
0
@DonMatteo901 1 na pewno Bosak. W drugiej jeżeli będzie Andrzej z Rafałem to prawdopodobnie nie pójdę.
1
@D_Myrdal Z ciekawości, z czym Cie okłamał?
1
@Bagsik88 Obiecał nie zwężać Górczewskiej. To było dla mnie kluczowe. Patryk Jaki wydawał mi się beznadziejny i z tej dwójki wolałem już Trzaskowskiego. Po wygraniu wyborów od razu zapadła decyzja o zwężeniu Górczewskiej.
1
@D_Myrdal Dasz link do tej jego wypowiedzi o tym? Bo z tego co kojarzę to ZDM za to odpowiada A nie miasto.